Business Unit Manager (Health&Beauty)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zapewnisz odpowiednią skalę GMV i przychody w podległej kategorii produktów
  • Będziesz odpowiedzialny/-a za kształtowanie i bieżącą optymalizację konkurencyjnej na rynku polityki cenowej dla kluczowej grupy produktów (opracowywanie strategii procesu price & selection)
  • Do Twoich obowiązków należeć będzie monitoring i analiza poziomu cen dla kluczowych produktów na rynku w ramach kategorii
  • Weźmiesz odpowiedzialność za nadzorowanie inicjatyw technologicznych i koordynację operacyjną projektów w celu wdrażania i usprawniania usług/narzędzi dla partnerów/sprzedawców w ramach platformy
  • Zapewnisz ułatwienie procesu zakupowego dla kupujących i wprowadzenie nowych rozwiązań i usprawnień technologicznych w celu pozyskania nowych kupujących
  • Będziesz odpowiedzialny/-a za analizowanie informacji nt. sprzedaży w celu określenia możliwości rozwoju kategorii produktowej, w tym identyfikację nowych partnerów handlu elektronicznego
  • Weźmiesz odpowiedzialność za współpracę, zachęcanie, prowadzenie negocjacji ze strategicznymi sprzedawcami w celu pozyskania nowych partnerów na platformę oraz rozwinięcie obecnych marek i poszerzenie asortymentu produktów dostępnych w serwisie Allegro
  • Będziesz prowadzić negocjacje zakupowe z dystrybutorami/producentami oraz pozyskiwać produkty w atrakcyjnych cenach w celu budowy i poszerzania asortymentu produktów na potrzeby sklepu Allegro;
  • Weźmiesz udział w opracowywaniu i wdrażaniu działań marketingowych i promocyjnych wspierających ciągły wzrost sprzedaży w podległych kategoriach produktów
  • Będziesz odpowiadać za opracowywanie i rozwijanie nowych standardów i procedur w ramach podległego obszaru pracy
  • Będziesz odpowiedzialny/-a za zarządzanie pracą podległego zespołu

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • 93% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy
  • Współpracujemy z największymi brandami, sprzedającymi na rynku polskim
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 21 milionów klientów miesięcznie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla 117 tys. profesjonalnych sprzedawców
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w pracy z technologią
  • Myślą analityczne i opierają się na danych
  • Posiadają min 5-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z odpowiedzialnością za sprzedaż w danej kategorii
  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znają rynek i kluczowych graczy kategorii Zdrowie
  • Potrafią budować relacje z klientem oraz badać jego potrzeby
  • Znają specyfikę handlu on-line oraz rozwiązania wspierające sprzedaż
  • Są nastawieni na współpracę i efektywność biznesową
  • Potrafią zaangażować innych do projektów
  • Znają język angielski na poziomie min. B2+

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć