Customer Service Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać na pytania, weryfikować zgłoszenia i analizować potrzeby Klienta zarówno w języku polskim i angielskim w 5 kanałach kontaktu: mail, telefon, chat, Messenger, WhatsApp
  • Zbudujesz pozytywną relację z Klientem
  • Wesprzesz Klienta na różnych etapach korzystania z serwisu eBilet
  • Aktywnie weźmiesz udział w tworzeniu procedur usprawniających pracę oraz kontakt z Klientem
  • Będziesz współpracować z innymi działami serwisu

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do największej firmy w Polsce zajmującej się sprzedażą biletów na wydarzenia kulturalne, rozrywkowe i sportowe
  • Praca w eBilet.pl to połączenie kreatywności, innowacyjności i entuzjazmu start'upu z pewnością i stabilnością lidera branży
  • Czeka Cię praca w przyjaznej, nastawionej na współpracę atmosferze, z młodymi, ciekawymi, pełnymi pasji ludźmi
  • Nie tylko odpowiadamy na zgłoszenia Klientów, ale również analizujemy ich potrzeby i sugestie
  • Gwarantujemy dużą dawkę wiedzy i rozwoju, w tym szkoleń specjalistycznych

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w obsłudze Klienta, najlepiej w następujących kanałach kontaktu: mail, telefon, czat, Messenger
  • Mają doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych
  • Są elastyczne, gotowe do pracy w systemie równoważnym (również godziny nocne, weekendy oraz święta)
  • Doskonale znają język polski w mowie i piśmie
  • Dobrze znają język angielski i nie mają oporów, aby używać go w kontakcie z Klientami
  • Potrafią analizować dane z różnych źródeł oraz pracować w kilku systemach jednocześnie
  • Posiadają ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne i lubią kontakt z Klientem
  • Są osobami otwartymi na kontakty z klientem

Ze swojej strony oferujemy dodatkowo:

  • Umowę o pracę w największej bileterii w Polsce
  • Bogaty pakiet benefitów dla Ciebie
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Pracę z ciekawymi, pełnymi pasji ludźmi w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość nauki oraz rozwijania swoich kompetencji

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć