APM Expansion Regional Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiedzialny za zespół pozyskujący lokalizację do instalacji maszyn w regionie Polski zachodniej (od Koszalina po Zieloną Górę)
  • Zajmiesz się negocjacjami umów najmu z sieciami handlowymi oraz wzorową opieką nad kontraktami i relacjami
  • Cyklicznie będziesz raportować i monitorować realizację planów rozwoju sieci podległego zespołu

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączenie do zespołu Delivery Experience - jednego z najszybciej rosnących obszarów w Allegro, odpowiedzialnego między innymi za rozwój usług ostatniej mili, czyli dostawy przesyłek do klienta
  • Możliwość uczestniczenia w innowacyjnym projekcie, który zmieni standardy dostawy na Polskim rynku logistyki B2C
  • Możliwość realnego wpływu na doświadczenie zakupowe milionów klientów Allegro
  • Kulturę pracy startupu przy stabilności jednej z najbardziej dochodowych firm w Polsce

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp
  • Ofertę kierujemy do osób, które:

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają doświadczenia w zarządzaniu zespołem pozyskującym indywidualne lokalizacje pod automaty paczkowe, bankomaty, maszyny vendingowe, itp.
  • Posiadają doświadczenia we współpracy z sieciami handlowymi w zakresie instalacji urządzeń
  • Cechują się samodzielnością, zdolnościami sprzedażowymi oraz przywódczymi, mają udokumentowaną historie szybkiego budowania rozproszonej sieci sprzedażowej
  • Znają branżę retail, nieruchomości komercyjnych oraz posiadają świetną orientację w terenie
  • Wypracowały silne kompetencje w zakresie konstrukcji i negocjacji treści umów najmu
  • Orientują się w zakresie aspektów technicznych, elektrycznych (w tym przyłączeniowych)
  • Są dyspozycyjne i gotowe do odbywania częstych podróży służbowych
  • Znają środowiska Google Suite i MS Office (Excel, Word, Power Point) oraz obsługę narzędzi CRM

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć