Senior Agile Coach

  • Pełny etat

Opis firmy

Dołącz do zespołu Agile Coachów w firmie, która rozwija jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów w Polsce. Allegro to 8 unitów biznesowych, w ramach których współpracują ze sobą dziesiątki zespołów biznesowych i technologicznych.
Wciąż mamy apetyt na jeszcze więcej zwinności w ramach całej organizacji. Wychodzimy poza temat Scruma czy Kanbana, interesuje nas efektywna współpraca całych struktur firmy.

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz udział w usprawnianiu współpracy ekspertów z różnych działów w firmie przy rozwijaniu Allegro (realizujemy zasadę “inspect & adapt” na poziomie całej organizacji)
  • Będziesz współpracować partnersko z top managementem i realizować zadania, które wynikają bezpośrednio z ich potrzeb, a także wyzwań związanych z dalszym skalowaniem firmy
  • Wesprzesz w efektywnym działaniu Liderów, Product Managerów oraz zespoły, dla których wyzwaniem jest działanie w dużej skali
  • Będziesz szerzyć agile’owy mindset w miejscach w firmie, dla których zwinne podejście wciąż jest nowością
  • Weźmiesz odpowiedzialność za współpracę z konkretnymi klientami wewnętrznymi na bazie wspólnie ustalonego kontraktu i celu
  • W ramach działań Transformation Office, którego częścią jest zespół Agile Coachów,  będziesz współpracował z ekspertami odpowiadającymi za Portfolio Management i transformacje o dużej skali w firmie

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • W obszarze e-commerce pętla feedbackowa jest na co dzień, szybko wdrażamy i szybko sprawdzamy empirycznie, co na to nasi Klienci
  • W zespole Agile Coachów stawiamy na pracę zespołową, wymianę doświadczeń i intelektualny sparing. Pomaga nam w tym różnorodność naszych kompetencji i kierunków, w jakich rozwijamy się jako eksperci
  • W zespołowej palecie narzędzi znajdziesz Scruma, Kanbana, lean management, product management i ownership, Analizę Transakcyjną czy Psychologię Zorientowaną na Proces
  • Współpracujemy z najlepszymi konsultantami na rynku z obszarów: OKRs, change management, Analizy Transakcyjnej, Agile, coachingu, efektywnej komunikacji i z ich wsparciem wdrażamy zmiany
  • Angażujemy się w największe projekty cross-organizacyjne w firmie liczącej ponad 3000 osób
  • Prowadzimy wewnętrzne szkolenia i warsztaty z obszarów, które odpowiadają na potrzeby naszych Klientów
  • Poprzez stronę główną jako Allegro docieramy do 20 milionów klientów miesięcznie
  • Dla około 80% Polaków jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką internetową
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nieformalną atmosferę w profesjonalnym zespole
  • Nowoczesne narzędzia ułatwiające efektywną pracę zdalną
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych w ramach platformy MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w środowisku agile’owym w jednej z ról: Scrum Master, Agile Coach, Change Agent, Manager, Lider
  • Na co dzień pomagają zespołom czy nawet całej organizacji usprawniać swój sposób pracy w odpowiedzi na potrzeby klientów, dbają o poprawę współpracy w zespołach, wspierają w budowaniu motywującego środowiska pracy
  • Z sukcesem wprowadzają pozytywne zmiany na poziomie organizacji, mają doświadczenie we współpracy z managementem
  • Znają w praktyce podejścia typu: skalowanie Agile’a, Scrum, Kanban, Lean Management, Lean Software Development
  • Lubią pracować w dynamicznie zmieniającym się środowisku, przejmować inicjatywę, leadować tematy
  • Są aktywnymi słuchaczami
  • Posiadają wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Znają język angielski minimum na poziomie B2/C1

Wyślij nam swoje CV i sprawdź, dlaczego #dobrzetubyć