UX Designer (Transactions)

  • Pełny etat

Opis firmy

Każdego dnia miliony klientów kupują na Allegro. Jako projektanci w obszarze Transactions dbamy o to, żeby proces zakupu był prosty, wygodny i dopasowany do potrzeb każdego z nich.

Opis stanowiska

Pracując jako projektant/-ka UX w naszym zespole będziesz:

  • Rozwijać doświadczenie zakupowe i pozakupowe naszych klientów związane z usługami takimi jak np. metody płatności, itp.
  • Optymalizować konwersję w zaprojektowanych procesach
  • Tworzyć najlepsze rozwiązania płatnicze na rynku we współpracy z zewnętrznymi partnerami (dostawcami usług płatniczych, organizacjami kartowymi, bankami)

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zaangażujesz się w identyfikowanie potrzeb i rozwiązywanie problemów klientów oraz sprzedawców w obszarze Transactions
  • Będziesz współpracować z najlepszymi analitykami danych, badaczami, product managerami oraz innymi projektantami
  • Wypracujesz rozwiązania, z których będą korzystać miliony osób
  • Będziesz zaangażowany/a za cały proces projektowy

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Tworzymy wspólnie serwis, który dobrze znają Twoi znajomi oraz rodzina - i mamy z tego frajdę
  • Mamy w zespole różne kompetencje - patrzymy na problemy z wielu perspektyw i uczymy się od siebie
  • Projektujemy w oparciu o dane i wyniki badań - mamy czas, budżet i narzędzia niezbędne do wyboru najlepszych rozwiązań
  • Wykorzystujemy profesjonalne narzędzia do badań oraz analizy i zbierania danych
  • Jesteśmy jednym z największych zespołów projektantów i badaczy UX w Polsce, w którym możesz w pełni rozwinąć swój potencjał

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu RWD oraz na platformy iOS i Android
  • Myślą o doświadczeniu klienta szeroko, w kontekście wielu elementów: produktu, komunikacji, obsługi klienta. Nie projektują ekranów, ale usługi
  • Lubią eksperymentować i nie boją się odważnych pomysłów, stawiają hipotezy i je weryfikują
  • Potrafią obronić swoje decyzje projektowe, przedstawiając przekonujące argumenty
  • Posiadają umiejętność “zaciekawiania się” - użytkownikiem, problemem, poszukiwaniem rozwiązań
  • Bardzo dobrze znają Figmę oraz narzędzia do prototypowania, ale pierwsze pomysły potrafią zwizualizować w kilka minut na kartce papieru

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć

(prosimy o dołączenie portfolio)