UX Designer (Delivery Experience)

  • Pełny etat

Opis firmy

Każdego dnia do klientów Allegro dociera ponad 500 tysięcy paczek. Naszym celem jest, aby każdy klient otrzymał paczkę jak najszybciej, przy pomocy swojej ulubionej metody dostawy.

Opis stanowiska

Pracując jako projektant/-ka UX w naszym zespole będziesz:

  • Projektować usługę Allegrowych automatów paczkowych i punktów odbioru
  • Ułatwiać klientom wybór metody dostawy spełniającej ich oczekiwania
  • Budować najlepsze doświadczenia klienta podczas oczekiwania na przesyłkę (np. ułatwiając śledzenie paczek)
  • Projektować narzędzia do zarządzania dostawami dla sprzedających (np. nadawanie paczek)

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zaangażujesz się w identyfikowanie potrzeb i rozwiązywanie problemów klientów oraz sprzedawców w obszarze Delivery Experience
  • Będziesz współpracować z najlepszymi analitykami danych, badaczami, product managerami oraz innymi projektantami
  • Wypracujesz rozwiązania, z których będą korzystać miliony osób
  • Będziesz odpowiedzialny za cały proces projektowy

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Tworzymy wspólnie serwis, który dobrze znają Twoi znajomi oraz rodzina - i mamy z tego frajdę
  • Mamy w zespole różne kompetencje - patrzymy na problemy z wielu perspektyw i uczymy się od siebie
  • Projektujemy w oparciu o dane i wyniki badań - mamy czas, budżet i narzędzia niezbędne do wyboru najlepszych rozwiązań
  • Wykorzystujemy profesjonalne narzędzia do badań oraz analizy i zbierania danych
  • Jesteśmy jednym z największych zespołów projektantów i badaczy UX w Polsce, w którym możesz w pełni rozwinąć swój potencjał

Ze swojej strony oferujemy:

  • Wspieranie Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Myślą o doświadczeniu klienta szeroko i holistycznie. Projektując biorą pod uwagę nie tylko ekrany, ale też np. obsługę klienta, komunikację usługi. Nie projektują ekranów, ale usługę
  • Lubią eksperymentować i nie boją się odważnych pomysłów, stawiają hipotezy i je weryfikują
  • Potrafią obronić swoje decyzje projektowe, przedstawiając przekonujące argumenty
  • Potrafią i lubią pracować zespołowo
  • Posiadają umiejętność “zaciekawiania się” - użytkownikiem, problemem, poszukiwaniem rozwiązań
  • Mają doświadczenie w projektowaniu interfejsów, także w aplikacjach mobilnych (iOS/Android) oraz stron responsywnych
  • Biegle znają narzędzia do projektowania (np. Figma), ale pierwsze pomysły potrafią zwizualizować w kilka minut na kartce papieru

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć

(prosimy o dołączenie portfolio)