Talent Acquisition Specialist (IT)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do zespołu Employer Branding & Talent Acquisition, który kształtuje wizerunek Allegro jako pracodawcy i odpowiada za zatrudnianie najlepszych talentów z rynku. Szybko się rozwijamy - już prawie 50 osób w naszym zespole wie, że #dobrzetubyć :)

  • Reprezentować będziesz markę znaną milionom Polaków - dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

  • Do realizacji zadań wykorzystasz najnowsze narzędzia pracy, m.in. SmartRecruiters, LinkedIn Recruiter, Devskiller, GoodTime, Enboarder, EasyRecrue, ShareHire etc

  • Znajdziesz się w środowisku zaangażowanych i nieprzeciętnych ludzi - 90% naszych pracowników poleciłoby Allegro jako świetne miejsce pracy!

  • Weźmiesz udział w ciekawych i nowatorskich projektach

  • Zyskasz dostęp do wielu szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych w obszarze IT, w tym aktywne wyszukiwanie najlepszych talentów z rynku

  • Zapewnisz najlepsze doświadczenia kandydatów w procesie rekrutacyjnym, od pierwszego kontaktu do zatrudnienia

  • Zadbasz o aktualność i jakość danych w systemie rekrutacyjnym, a w razie potrzeby wykorzystasz je do przygotowania odpowiedniego raportu lub analizy

  • Zbudujesz relacje, które pomogą Ci efektywnie realizować powierzone zadania zarówno w zespole HR jak i z osobami w pozostałych obszarach organizacji (m.in. Hiring Managerami)

  • Weźmiesz aktywny udział w działaniach Employer Branding (meetupy, konferencje, targi pracy etc.) i będziesz mieć wpływ na ich kształt

  • Zarządzisz współpracą i utrzymaniem relacji z zewnętrznymi dostawcami usług wspierających działania dla wybranych projektów

  • Weźmiesz odpowiedzialność za zmiany i usprawnienia w swoim obszarze rekrutacyjnym, poprowadzisz projekty mające na celu automatyzację i usprawnianie pracy, zaproponujesz i wdrożysz zmiany

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma szkoleniowa MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 2 letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji IT (szukamy zarówno na poziom junior, mid jak i senior)

  • Realizowały procesy rekrutacyjne end to end (od zebrania wymagań, poprzez sourcing, rozmowy aż do momentu składania oferty/zatrudniania)

  • Miały okazję pracować z biznesem (klientem wewnętrznym lub zewnętrznym)

  • Interesują się światem nowych technologii i Internetu

  • Posiadają ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne i społeczne

  • Są przedsiębiorcze, mają pomysły i lubią poszukiwać nowych rozwiązań

  • Cechuje je świetna organizacja pracy i umiejętność prowadzenia wielu różnych projektów równocześnie

  • Bardzo dobrze znają język angielski na poziomie minimum B2 (w tym także potrafią redagować treści w tym języku)

  • Mają zdolności analityczne (potrafią np. przeanalizować lejek rekrutacyjny i na tej podstawie zainicjować usprawnienia)

  • Mają doświadczenie z systemami ATS

  • Dobrze czują się w dynamicznym i zmieniającym się środowisku

  • Szybko się uczą i chcą się rozwijać

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć