Product Manager - Technology Consumer Experience

  • Pełny etat

Opis stanowiska

W obszarze Consumer pracujemy nad najlepszym doświadczeniem Klienta rozpoczynając od wejścia na stronę główną, poprzez proces przeglądania, wyszukiwania i porównywania ofert. Przeprowadzamy możliwie płynnie przez proces rejestracji, zakupu i obsługi pozakupowej na wszystkich platformach. Robimy dziesiątki eksperymentów, testujemy setki wariantów, analizujemy ich wyniki i wyciągamy wnioski, które przekuwamy w zadania.

Budujemy najlepsze miejsce do zakupów nie tylko on-line. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, chcemy dostosować działania platformy do ich potrzeb, a tym samym zapewnić im szeroki wybór produktów, atrakcyjne warunki zakupów oraz wygodę. Dlatego też, do naszego zespołu produktowego, poszukujemy Product Managerów odpowiedzialnych za doświadczenie kupującego w całym procesie zakupowym: od wyszukania najlepszej oferty, przez finalizację zamówienia, po płatność i obsługę pozakupową.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dzisiaj społeczność Allegro to ponad 21 mln zarejestrowanych kont a nasi Klienci kupują ponad 1,2 miliona produktów każdego dnia. Misją Allegro jest zapewnienie najwyższego poziomu jakości obsługi podczas całej podróży kupującego na platformie Allegro zaczynając od pierwszej wizyty, poprzez zakupy, dostawy czy zwroty.

  • Będziesz współtworzyć doświadczenie kupującego w jednym z trzech obszarów: wyszukiwanie najlepszej oferty i budowanie koszyka, finalizacja zamówienia i obsługa pozakupowa, oraz płatności

  • Zajmiesz się budowaniem cross-platformowego produktu, które będzie odpowiadał na potrzeby naszych kupujących

  • Wyznaczysz główne kierunki rozwoju, zaplanujesz i będziesz monitorować tworzenie produktu w długiej perspektywie

  • Weźmiesz aktywny udział w definiowaniu nowych produktów oraz zmian funkcjonalnych dla produktów już istniejących w obrębie ścieżki zakupowej kupującego

  • Będziesz współpracować z zespołem w metodyce Agile: z developerami, badaczami, analitykami danych i projektantami UX

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o pracownikach Allegro, opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma edukacyjna MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu produktem

  • Potrafią patrzeć na produkt oczami klienta i rozumieją jego potrzeby

  • Chętnie blisko współpracują z interesariuszami oraz umieją pogodzić wymagania biznesowe i aspekty techniczne (ryzyko, negocjacje i współpraca z interesariuszami to dla nich codzienność)

  • Komunikują się w sposób ustrukturyzowany

  • Posiadają doświadczenie we współpracy z kadrą zarządczą (C-level)

  • Potrafią określać priorytety i osiągać wyznaczone cele

  • Pracują w oparciu o dane ilościowe jak i jakościowe

  • Posługują się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym(min. poziom B2)

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć