Data Analyst (Commercial Excellence)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz uczestniczyć w tworzeniu strategii i wyznaczaniu kierunku działań w różnych miejscach organizacji
  • Zajmiesz się analizą dużych zbiorów danych w poszukiwaniu prawidłowości i zależności, które wpływają na kluczowe dla firmy obszary
  • Pokażesz, jak kształtują się i zmieniają zachowania oraz postawy użytkowników
  • Weźmiesz udział w tworzeniu biznesowych rozwiązań, a Twoje rekomendacje pomogą kształtować Allegro
  • Dzięki wynikom Twoich analiz ludzie w organizacji otrzymają wskazówki, jak sprawić, aby doświadczenie zakupowe klientów Allegro było wyjątkowe

Ze swojej strony oferujemy:

  • Model pracy hybrydowej. Mamy świetnie zlokalizowane biura (z w pełni wyposażonymi kuchniami i parkingami dla rowerów) i znakomite narzędzia pracy (podnoszone biurka, interaktywne sale konferencyjne)
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz (do wyboru mamy m.in. pakiety medyczne, sportowe, lunchowe, ubezpieczenia, bony na zakupy)
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas i skoncentrowane na specyfice Twojej pracy
  • Pracę w zespole, na którego wsparcie zawsze możesz liczyć -  na pokładzie mamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie
  • Turystykę zespołową, budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp (m.in. szkolenia z zakresu organizacji pracy, sposobu komunikacji, motywacji do pracy oraz różnych technologii i zagadnień merytorycznych)

Szukamy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w analizie dużych wolumenów danych i potrafią łączyć dane z wielu różnych źródeł
  • Potrafią zidentyfikować problem i zaproponować skuteczne rozwiązanie
  • Wyróżniają się skrupulatnością, samodzielnością i dociekliwością
  • Potrafią ciekawie i w intuicyjny sposób komunikować wyniki analiz i rekomendacje z nich płynące
  • Znają bardzo dobrze SQL i Excel
  • Bardzo dobrze znają język angielski (na tym stanowisku na co dzień będziesz pracować z osobami z Czech)
  • Mile widziana znajomość Pythona, Tableau, Hadoopa, GCP, AirFlow, Git

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć

Chcesz nas lepiej poznać? Posłuchaj Allegro Podcast