Team Leader (Consumer Analytics)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz koordynować działania zespołu analitycznego, który dostarcza danych wspierających tworzenie strategii i wyznaczanie kierunków działań w obszarze BU Consumer.
  • Weźmiesz odpowiedzialność za pozyskiwanie informacji i przygotowywanie analiz oraz produktów analitycznych
  • Będziesz współpracować z właścicielami różnych procesów w opracowaniu optymalnych rozwiązań dla danego obszaru
  • Przygotujesz analizy dla skutków wdrożeń nowych rozwiązań, zbudujesz wnioski i rekomendacje
  • Będziesz analizować duże zbiory danych w poszukiwaniu prawidłowości i zależności, które wpływają na kluczowy dla firmy obszar

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Big Data to u nas nie puste hasło, a rzeczywistość (kilka petabajtów danych)
  • Zbiory, na których będziesz pracować zasila kilkaset procesów przetwarzania danych
  • Do pracy wykorzystujemy innowacyjny ekosystem narzędziowy (Tableau, Druid, GCP)
  • Tworzymy zespół ekspertów danych, którzy dzielą się wiedzą na wielu technologicznych konferencjach

Jesteśmy firmą, która inwestuje w swoich pracowników i ich rozwój poprzez:

  • Rozwijanie kompetencji w czasie szkoleń wewnętrznych (technicznych, miękkich, ale i hobbystycznych)
  • Udział w eventach - Rocznie ponad 100 naszych specjalistów wyjeżdża na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA)
  • Budżety na szkolenia zewnętrzne i książki - jeżeli chcesz się rozwijać - zawsze Ci pomożemy
  • Uczestnictwo w wydarzeniach wewnętrznych typu Allegro Tech Meeting
  • Pracę w gronie doświadczonych Specjalistów, którzy dzielą się wiedzą na setkach szkoleń, konferencji, meet-upów czy na stronach naszego bloga https://allegro.tech

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Ogromne pole do rozwoju kompetencji zarówno miękkich jak i technicznych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Najnowszy sprzęt (Mac/Dell)
  • Nowoczesne biuro oraz pełne wsparcie w sytuacji pracy zdalnej
  • Benefity w systemie kafeteryjnym (opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, kupony Allegro, karta lunchowa, dofinansowanie do przedszkola i mnóstwo innych - możesz wybrać to co chcesz)
  • Udział w programie "Zdrowie" i korzystanie z opcji masażu w biurze, jogi i innych
  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania dostosowanych do potrzeb (techniczny, ecommerce) opłacane przez nas po okresie próbnym
  • Budżety integracyjne

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Cenią i praktykuje podejście “servant leadership”
  • Potrafią jasno komunikować wyniki analiz i rekomendacje z nich płynące
  • Potrafią współpracować z wieloma interesariuszami, wypracowując przy tym efektywne sposoby komunikacji
  • Dobrze organizują pracę swoją i zespołu
  • Potrafią zidentyfikować problem i zaproponować skuteczne rozwiązanie
  • Biorą pełną odpowiedzialność za dotrzymanie terminów realizowanych zadań swoich i zespołu
  • Posiadają doświadczenie w analizie dużych wolumenów danych i potrafią łączyć dane z wielu różnych źródeł
  • Wiedzą jak dobierać techniki statystyczne i metody wizualizacji danych adekwatne do problemu badawczego (Data Studio, Tableau)
  • Znają bardzo dobrze SQL (Oracle, GCP, Spark) oraz ma doświadczenie w pracy z rozproszonymi systemami baz danych
  • Mile widziana znajomość Pythona
  • Niezbędna biegła znajomość języka angielskiego i umiejętność tworzenia rekomendacji dla zarządu w formie dokumentów tekstowych oraz slajdów w tym języku

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć