Business Applications Administrator (Salesforce)

  • Pełny etat

Opis firmy

Jako zespół Commerce Tech działający w obszarze Business Services & Automation ramię
w ramię z biznesem dbamy o to, aby osiągać ambitne cele biznesowe.

Projektujemy i wdrażamy procesy, które mają wpływ na setki tysięcy Sprzedawców i Klientów Allegro oraz wspierają najważniejsze KPI naszej firmy.
Mamy w swoich szeregach inżynierów tworzących platformę Allegro, inżynierów Salesforce, product managerów, analityków i administratorów.

Jesteśmy obecni na każdym etapie cyklu życia Sprzedawcy, od fazy leadowej, po rozwój największych kont. Dbamy o automatyzację i skalowalność naszych rozwiązań.
Mamy ponad 2 tysiące użytkowników wewnętrznych, dziesiątki integracji i miliony pomysłów na dalszy rozwój Allegro w oparciu o nasze produkty!

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jesteśmy zespołem, w którym cenimy jakość, szybkość i precyzję w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów
  • Dbamy o to, by nasi klienci wygodnie pracowali na najnowocześniejszym systemie Salesforce, który jednocześnie - naszymi rękoma - jest w pełni dopasowany do ich specyficznych potrzeb. Skutecznie rozwiązujemy problemy, z którymi mierzą się nasi klienci
  • Tworzymy procesy do wspierania platformy e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych - działamy w skali, której trudno szukać gdzie indziej w Polsce
  • Każdego dnia tysiące klientów kontaktują się z Allegro, a z setkami firm kontaktują się nasze działy sprzedaży - możesz być częścią tego procesu i wspierać wzrost Allegro

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zajmiesz się obsługą zgłoszeń użytkowników i dbanie o ich SLA
  • Zadbasz o obsługę awarii i wsparcie rozwiązywania incydentów
  • Twoim zadaniem będzie monitoring, optymalizacja i ulepszanie istniejących procesów
  • Zajmiesz się konfiguracją Salesforce
  • Zaopiekujesz się analizą problemów i rekomendowaniem rozwiązań
  • Zajmiesz się testowaniem wprowadzanych przez zespół rozwiązań
  • Przygotujesz i utrzymasz dokumentację
  • Weźmiesz udział w licznych projektach celem dostosowania rozwiązań do potrzeb i wymagań naszych klientów
  • Będziesz współpracować z dostawcami oraz wewnętrznym zespołem developerskim przy użyciu zwinnych metod wytwarzania oprogramowania
  • Zadbasz o dobrą komunikację z interesariuszami wewnątrz firmy i o to, aby zawsze otrzymali potrzebne im wsparcie
  • Będziesz Identyfikować potrzeby związane z obsługą Salesforce, przekładać je na rozwiązania oraz nadzorować ich wdrożenie wraz z pomiarem efektów

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce, jak i na całym świecie
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez profesjonalnych lektorów

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają minimum 1 rok doświadczenia w supporcie systemów Salesforce
  • Mają minimum podstawową znajomość baz danych (pisanie zapytań SQL), sieci, skryptów
  • Rozumieją, jak integruje się współczesne systemy informatyczne
  • Potrafią samodzielnie i efektywnie współpracować z klientem biznesowym
  • Lubią pracować w zespole oraz cechują ich ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne
  • Biorą odpowiedzialność za realizowane tematy, dbają o szczegóły i są dobrze zorganizowane
  • Przejawiają inicjatywę i dynamikę w działaniu, potrafią priorytetyzować zadania
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć