Data Analyst (Product)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz pracować nad rozwojem narzędzi, algorytmów i modeli wspierających pracę nad szerokorozumianym katalogiem produktów i asortymentem allegro
  • Przygotujesz analizy i dashboardy wspierające projekt produktyzacji allegro
  • Przygotujesz rekomendacje biznesowe na podstawie danych, oddziałując na pracę zespołów
  • Będziesz analizować duże zbiory danych w poszukiwaniu prawidłowości i zależności, które wpływają na kluczowe dla firmy obszary
  • Dzięki rezultatom Twoich analiz możemy ulepszyć zarówno doświadczenie zakupowe klientów Allegro jak i wyniki naszych sprzedawców

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Pracujemy nad ciekawym projektem wymagającym łączenia różnych kompetencji, zarówno technicznych jak i biznesowych
  • Zarządzanie w oparciu o dane to u nas codzienna praktyka a Big Data - rzeczywistość, nie puste hasło (kilka petabajtów danych)
  • Zbiory, na których będziesz pracować zasila kilkaset procesów przetwarzania danych
  • Wykorzystujemy innowacyjny ekosystem narzędziowy (SQL, Python, Google Cloud, Spark, Tableau, Druid)
  • Tworzymy zespół ekspertów danych, którzy dzielą się wiedzą na wielu konferencjach technologicznych

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Potrafią zidentyfikować problem i zaproponować skuteczne rozwiązanie, a także ciekawie i w intuicyjny sposób komunikować wyniki analiz oraz rekomendacje
  • Posiadają co najmniej 1 rok doświadczenia w analizie dużych wolumenów danych i potrafią łączyć dane z wielu różnych źródeł
  • Znają dobrze SQL
  • Mile widziana znajomość lub chęć nauki Pythona
  • Są zainteresowane rozwojem w obszarze tworzenia modeli Machine Learningowych
  • Wiedzą jak dobierać techniki statystyczne i metody wizualizacji danych adekwatne do problemu badawczego

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć