Stock Control Specialist / Specjalista ds. Kontroli Zapasu

  • Pełny etat

Opis stanowiska

  • Będziesz realizować zadania określone przez Koordynatora ds. Kontroli Zapasów

  • Weźmiesz odpowiedzialność za przeprowadzanie inwentaryzacji ciągłej towaru zgodnie z harmonogramem inwentaryzacji

  • Zajmiesz się aktualizacją stanów w systemie magazynowym

  • Będziesz odpowiadać za tworzenie dokumentacji inwentaryzacyjnej i jej archiwizację zgodnie z przyjętymi procedurami

  • Będziesz weryfikować zapasy pod kątem jakościowym oraz ich zgodności z ofertą na platformie

  • Zrealizujesz inne zadania zlecone przez przełożonego

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • Nasza siła tkwi w otwartości i różnorodności. Wierzymy, że masz świetne pomysły, dlatego zawsze zostaniesz wysłuchany

  • Staniesz się częścią najdynamiczniej rozwijającej się firmy, w której to co robimy dziś ma realny wpływ na to co będzie jutro

  • W zespole stawiamy na dużą autonomię i samodzielność

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy z gospodarką magazynową / inwentaryzacją ciągłą w obszarze logistyki lub produkcji

  • Posiadają doświadczenie w pracy na systemach WMS i w pracy ze skanerem

  • Znają zasady gospodarki magazynowej

  • Są skrupulatne, zorientowane na szczegół i posiadają umiejętność rozwiązywania problemów

  • Potrafią pracować w zespole

  • Są dyspozycyjne do pracy zmianowej

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć