Cloud Engineer-DevOps

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Allegro Pay to największy w Europie Środkowej fintech - jedyne miejsce gdzie na taką skalę można obsługiwać finanse korzystając z najnowszych technologii. Szukamy doświadczonych i dociekliwych inżynierów którzy chcą tworzyć wysokowydajne i stabilne rozwiązania (np. obsługa tysięcy RPS na stronie przedmiotu) oraz pragną się rozwijać budując rozwiązania dla milionów ludzi.

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Weźmiesz udział w tworzeniu jednego z największych projektów fintech’owych w Polsce i  Europie
  • Będziesz współtworzyć usługi działające w dużej skali i wysokiej dostępności w chmurze publicznej Microsoft Azure
  • Będziesz automatyzować infrastrukturę pod kątem wdrożeń, bezpieczeństwa, niezawodności, monitoringu
  • Zadbasz o automatykę i infrastrukturę za pomocą Azure DevOps: będziesz wspierać zespoły developerskie, standaryzując naszą automatykę, wdrożysz best-practices i kulturę DevOps w zespołach developerskich, będziesz monitorowć  performance naszej automatyki

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • 100% naszej infrastruktury znajduje się w chmurze publicznej Microsoft Azure
  • Nasze serwisy działają w klastrze AKS (Kubernetes)
  • Kładziemy szczególny nacisk na automatyzację oraz procesy CI/CD
  • Imposter Syndrome nie jest czymś złym
  • Zespół IT liczy ponad 850 osób, które dotychczas dzieliły się wiedzą na wielu konferencjach, takich jak Devoxx, GeeCon, JavaZone, KotlinConf, Confitura, Agile By Example, MesosCon, Atmosphere oraz współtworzą bloga https://allegro.tech
  • Dajemy wolną rękę przy wyborze technologii: wybierasz technologię, która pasuje do problemu (nie trzeba zgody wszystkich świętych) - Ty za nią potem odpowiadasz
  • Nasi pracownicy regularnie wyjeżdżają na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA), każdy zespół ma budżet na szkolenia i książki, jeśli chcesz się rozwijać, to zawsze Ci pomożemy
  • Wewnętrzny ekosystem oparty na self-service'ach i szeroko stosowanych narzędziach takich jak Marathon, Docker, Consul, Bitbucket czy Bamboo. Dzięki temu już w pierwszych dniach pracy będziesz mógł tworzyć oprogramowanie w języku, architekturze oraz skali która będzie ograniczona tylko Twoim pomysłem i wyobraźnią
  • Aktywnie uczestniczymy w życiu największych grup użytkowników związanych z technologiami w jakich pracujemy (Java, Python, Devops) w Polsce, organizując szkolenia/warsztaty i prezentacje w Poznaniu, Warszawie, Toruniu i Krakowie
  • 10 tysięcy serwerów w dwóch DC
  • Ponad 60 projektów open source, kilka tysięcy gwiazdek na github
  • Dostaniesz od nas laptop z i7, 32GB RAM, SSD - MacBook Pro 16’’ lub 13’’ albo analogiczny Dell z Windows (jeśli nie lubisz Maców), do tego dwa zewnętrzne monitory i wszystkie gadżety których potrzebujesz

Ze swojej strony oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Szukamy osób, które:

  • Posiadają co najmniej  2 letnie doświadczenie z infrastrukturą chmurową od jednego z dostawców chmury publicznej: Microsoft Azure, AWS, GCP, DigitalOcean etc.
  • Programują w przynajmniej w jednym języku skryptowym: Bash, PowerShell
  • Znają i korzystają z .NET Core oraz znają zagadnienia związane z budowaniem i testowaniem projektów .NET Core
  • Wykorzystują  narzędzia do automatyzacji buildów jak np:CAKE, FAKE, PSAKE, SCons
  • Znają narzędzia do automatyzacji infrastruktury, jak np:Azure ARM Templates, Terraform, Pulumi, Saltstack, Chef, Puppet, Ansible
  • Potrafią samodzielnie analizować problemy i planować pracę, także w szerokiej perspektywie
  • Chcą się ciągle rozwijać i aktualizować swoją wiedzę

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć