Corporate Development Associate

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz analizować modele biznesowe dla rynku digital/e-commerce w Polsce, regionie CEE i na świecie
  • Wesprzesz i/lub poprowadzisz kluczowe analizy jakościowe (np. rozwój strategii akwizycyjnej, kształtowanie krajobrazu konkurencyjnego, analizy branżowe itp.) i ilościowe (np. modelowanie finansowe) w ramach procesu podejmowania decyzji transakcyjnych, a wyniki swoich Twoich prac prezentowane Zarządowi oraz Radzie Nadzorczej Grupy Allegro
  • Ocenisz nowe pomysły na rozwój Allegro płynące ze źródeł wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wesprzesz wszystkie aspekty procesu transakcji, w tym screening, kwalifikacje, wstępne uzasadnienie / prezentację, modelowanie finansowe, due diligence oraz czynności związane z zamknięciem transakcji (closing) i integracją (PMI)
  • Skoordynujesz międzyfunkcyjne zespoły wewnątrz Allegro podczas transakcji, a także będziesz pełnił rolę punktu kontaktowego dla strony sprzedającej (sell side)
  • Będziesz mentorem i wsparciem dla młodszych członków zespołu transakcyjnego, którzy będą pomagać w sourcingu / badaniach rynku, modelowaniu finansowym i due diligence

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Gwarantujemy bardzo aktywny udział w kształtowaniu strategii 10. największej platformy e-commerce na świecie
  • Dołączysz do zespołu Corporate Development - grona wysoko wykwalifikowanych osób, które chętnie dzielą się swoją wiedzą                    i doświadczeniem zdobytym w różnych obszarach (private equity, consulting, bankowość inwestycyjna, działy strategii)
  • Czeka Cię współpraca z osobami na wysokim szczeblu organizacji – Senior/Exec Team
  • Będziesz korzystać z nowoczesnych narzędzi i systemów pracy
  • Dzięki swoim działaniom pomożesz sprzedającym w prowadzeniu ich biznesu na Allegro i kupującym w dokonywaniu wygodnych                         i bezproblemowych zakupów

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną, start-upową atmosferę pracy w profesjonalnym zespole, przy wsparciu stabilnej organizacji
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Posiadają 3-5 lat doświadczenia w obszarze private equity, bankowości inwestycyjnej, doradztwie strategicznym lub dziale strategii / rozwoju biznesu
  • Mają doświadczenie w zakresie transakcji M&A
  • Rozumieją na czym polega budowanie konkurencyjności w obszarze e-commerce
  • Posiadają doświadczenie w prowadzeniu złożonych analiz i przygotowywaniu business case’ów, które przechodziły weryfikacje zarządów oraz innych, wymagających właścicieli biznesowych
  • Mają zdolność do skutecznego wpływania i komunikowania się na wszystkich poziomach i zespołach w całej organizacji
  • Są osobami skrupulatnymi, zorientowanymi na szczegóły, które jednocześnie nie tracą szerszej perspektywy z pola widzenia
  • Potrafią wnioskować na podstawie ograniczonych informacji, identyfikując kluczowe zagadnienia
  • Cechują się wyważonym, sceptycznym podejściem do otrzymywanych wyników analiz i danych, potrafią w syntetyczny sposób rozkładać wyzwania biznesowe oraz w efektywny sposób zarządzać swoją pracą
  • Lubią pracować w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu, gdzie ceniona jest proaktywna postawa, ambicja i duże zaangażowanie
  • Cechują się dojrzałością i doświadczeniem w pracy z kadrą kierowniczą
  • Mają nastawienie prozespołowe i potrafią efektywnie współpracować z innymi zespołami
  • Biegle posługują się językiem angielskim, w mowie i piśmie (C1/C2)

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć