Customer Experience Leader (Partner Support)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zarządzisz zespołem tak, aby efekty waszej pracy budowały trwałe relacje i wpływały na lojalność Partnera

  • Będziesz komunikować i kaskadować na zespół cele operacyjne i biznesowe zgodnie ze strategią CX

  • Jako ambasador potrzeb Partnerów zadbasz o to, aby te potrzeby były uwzględnione w procesach i projektach, które realizuję Twój zespół

  • Stworzysz i zadbasz o atmosferę współpracy

  • Zorganizujesz bieżącą pracę zespołu oraz szkolenia nowo zatrudnionych pracowników

  • Zarządzisz podległym zespołem, będziesz nadzorować realizację wyników oraz wspierać i rozwijać pracowników (coaching, performance management)

  • Będziesz współpracować z Managerami oraz Liderami w celu realizacji strategii obszaru CX i wskaźników finansowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Chcemy tworzyć najlepszy dział obsługi i Twoja praca będzie kluczowa dla jego budowy

  • Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie Partnerów. Twoja praca będzie oparta na budowaniu i utrzymywaniu naszych relacji

  • Będziesz wspierał rozwój sprzedaży naszych Partnerów, pomagał im na każdym etapie prowadzenia biznesu: od pierwszych kroków i start-upów po duże przedsiębiorstwa

  • Doradzisz naszym Partnerom jakie usługi i funkcjonalności Allegro mogą wesprzeć ich cele biznesowe

  • Jesteśmy energicznym zespołem ponad 140 Doradców, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Partnerów i zapewnia obsługę w wielu kanałach kontaktu, wspólnie z nami zmienisz sposób obsługi Partnerów na Allegro

  • Będziesz pracował na najnowocześniejszych systemach CRM i Customer Experience i weźmiesz udział w ich testowaniu i wdrażaniu

  • Poznasz najnowsze trendy i benchmarki Customer Experience, a zdobytą wiedzę wykorzystasz w projektach realizowanych przez zespół CX

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem wsparcia/obsługi klientów B2B

  • Znają KPI związane z obsługą klienta np. ASA, NPS, FCR

  • Doskonale znają platformę Allegro (od strony Sprzedającego) oraz rynek e-commerce

  • Mają doświadczenie w obsłudze wielokanałowej (omnichanel)

  • Mają doświadczenie w zarządzaniu procesami i wiedzę z metodyk zarządzania procesami

  • Patrzą procesowo na organizację i szukają sposobu, a nie powodu dla spełnienia oczekiwań Partnerów i klientów wewnętrznych

  • Znają systemy CRM, WFM

  • Posiadają zdolności analityczne (praca z danymi) i organizacyjne (w tym umiejętność organizacji pracy własnej)

  • Mają inicjatywę i proaktywne podejście do zlecanych zadań

  • Są wzorem dla innych w zakresie kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych

  • Nastawione są na współpracę, potrafią angażować innych

  • Potrafią dostosowywać się do zmieniających się warunków i są otwarte na zmiany

  • Potrafią komunikować się w języku angielskim (min B1/B2) - warunek konieczny

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć