Communication Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za budowanie świadomości największej platformy eventowej w Polsce
  • Będziesz współtworzyć i wdrażać strategię komunikacji marketingowej B2C i B2B oraz działań promocyjnych wynikających z potrzeb biznesowych i sytuacji rynkowej
  • Będziesz odpowiedzialny/-a za przygotowanie planów działań marketingowych dla marki oraz zarządzanie budżetem marketingowym w zakresie zakupu mediów, produkcji oraz współpracy z agencjami czy realizacji działań niestandardowych
  • Weźmiesz odpowiedzialność za opracowywanie, koordynację i realizację wszystkich działań promocyjnych platformy w Social Mediach, w tym generowanie niestandardowych pomysłów oraz współpraca z influencerami (przy wsparciu raportującego bezpośrednio Specjalisty ds. Social Media)
  • Będziesz koordynować współpracę  z agencjami marketingowymi oraz wewnętrznymi interesariuszami, prowadzić nadzór nad podejmowanymi działaniami w celu zapewnienia jakości oraz spójności wdrażanej komunikacji
  • Będziesz odpowiedzialny/-a za pozyskiwanie i prowadzenie patronatów medialnych oraz współpracy partnerskiej, za reprezentowanie Spółki w relacjach z zewnętrznymi podmiotami
  • Weźmiesz odpowiedzialność za działania z zakresu PR (media relations, influencer marketing, komunikacja około produktowa, komunikacja wewnętrzna
  • Do Twoich obowiązków należeć będzie prowadzenie monitoringu mediów, przygotowywanie materiałów (press kitów, wysyłek kreatywnych itp.) i współpraca z mediami, wsparcie organizacji eventów

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do największej firmy w Polsce zajmującej się sprzedażą biletów na wydarzenia kulturalne, rozrywkowe i sportowe
  • Praca w eBilet.pl to połączenie kreatywności, innowacyjności i entuzjazmu start'upu z pewnością i stabilnością lidera branży
  • Czeka Cię praca w przyjaznej, nastawionej na współpracę atmosferze, z młodymi, ciekawymi, pełnymi pasji ludźmi

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową atmosferę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość uczestnictwa w wybranych wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych i sportowych z oferty eBilet.pl
  • Codzienne wyzwania zawodowe w super zespole, zawsze otwartym na nowe pomysły
  • Stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet benefitów
  • Dużo wiedzy i rozwoju, w tym szkoleń specjalistycznych czy angielskiego

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają  minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Posiadają doświadczenie w prowadzeniu kampanii ATL i BTL oraz prowadzeniu projektów w Social Mediach ( doświadczenie we współpracy z influencerami mile widziana)
  • Posiadają doświadczenie we współpracy z agencjami zewnętrznymi (interaktywnymi, marketingowymi, public relations), z łatwością budując z nimi relacje
  • Mogą pochwalić się doskonałą znajomością wskaźników mediowych i badań konsumenckich
  • Posiadają wysokie umiejętności w zakresie tworzenia tekstów (tzw. lekkie pióro)
  • Znają język angielski na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację
  • Są pełne entuzjazmu i kreatywności w swoim podejściu do pracy, lubią wyzwania
  • Odznaczają się dużą samodzielnością i odpowiedzialnością w działaniu
  • Posiadają wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Posiadają zdolność samodzielnego podejmowania decyzji w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku, potrafią łączyć wiele wątków jednocześnie