Delivery Specialist

  • Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław, Toruń, Poland
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Zespoły developerskie w Allegro to ponad 900 specjalistów IT różnych specjalizacji rozwijających nasz serwis. Unikatowa skala i złożoność problemów, które rozwiązujemy na co dzień, dają nam możliwość rozwoju przy bardzo różnorodnych projektach. W Allegro tworzymy aplikacje mobilne, budujemy narzędzia umożliwiające wystawienie, prezentację oraz wyszukiwanie ofert, rozwijamy elementy związane z procesem zakupowym, płatnościami, billingiem i prowizjami czy nadawaniem i śledzeniem przesyłek. Projektujemy narzędzia do zarządzania treściami i reklamami, a na potrzeby analityki tworzymy i utrzymujemy struktury danych, które stanowią wsparcie informacyjne dla zespołów biznesowych.

Tworząc tak bogaty i różnorodny ekosystem, korzystamy również ze wsparcia firm zewnętrznych świadczących usługi outsourcingu pracowników, dlatego poszukujemy obecnie osoby, która dołączy do zespołu i będzie nas wspierać w tym zakresie.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do zespołu profesjonalistów, gdzie decyzje podejmowane są w oparciu o ekspertyzy rynkowe, profesjonalne analizy danych i lata doświadczeń

  • Będziesz mieć realny wpływ na kształtowanie się wielu procesów wewnętrznych w jednej z największych firm e-commerce w Polsce,

  • Reprezentować będziesz markę znaną milionom Polaków - dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

  • Jesteśmy jedną z 10 najczęściej odwiedzanych stron e-commerce na świecie

  • Znajdziesz się w środowisku zaangażowanych i nieprzeciętnych ludzi - 90% naszych pracowników poleciłoby Allegro jako świetne miejsce pracy!

  • Weźmiesz udział w ciekawych i nowatorskich projektach

  • Zyskasz dostęp do wielu szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste

Na czym będzie polegać Twoja praca ?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za bezpośrednią współpracę z managerami technologii w celu identyfikacji kluczowych potrzeb związanych z współpracą z firmami outsourcingowymi

  • Będziesz rozwijać oraz zarządzać bazą firm kontraktorskich oraz kontraktorami IT

  • Zadbasz o budowanie i utrzymywanie relacji z firmami zajmującymi się outsourcingiem  specjalistów IT

  • Wesprzesz dział zakupów w procesie tworzenia oraz negocjacji umów oraz będziesz współpracować z działem HR  i działem rekrutacji w ramach czynności związanych z procesem zatrudnienia pracowników kontraktowych

  • Zarządzisz płynnością procesu zatrudniania i zarządzania wykonawcami

  • Zadbasz o raportowanie i analizę przebiegu procesu zatrudnienia, posiadanych zasobów oraz tworzenie planów zatrudnienia

  • Zarządzisz budżetem

Szukamy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie związane z pracą w firmie świadczącej usługi outsourcingu pracowników IT lub współpracy z takimi firmami na projektach wysoko wolumenowych

  • Mają aktualną wiedzę o trendach panujących na rynku outsourcingu, standardach umów, wymogach prawnych związanych z procesem zatrudniania oraz dobrych praktykach

  • Dobrze odnajdują się w współpracy z wieloma klientami wewnętrznymi oraz potrafią identyfikować ich potrzeby oraz ustalać priorytety

  • Nie boją się raportów i pracy na bazach danych oraz posiadają doświadczenie z Excel, Datastudio, powerBI lub z pokrewnymi programami

  • Biegle posługują  się językiem biznesowym i dobrze odnajdują się w specyfice branży IT

  • Oczekują pracy, która ma głębszy sens (nie tylko “management zlecił”), chcą cieszyć się z jej rezultatów i wiedzą, jak sprawdzić, czy praca przyniosła pożądane efekty

  • Lubią zmieniać otoczenie, kontekst i środowisko pracy

  • Są asertywne w efektywny, przynoszący rozwiązania i priorytety sposób

  • Komunikują się w języku angielskim na poziomie minimum B2

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Pracę z zespołem pasjonatów i profesjonalistów w swoich dziedzinach

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma szkoleniowa MindUp, dzięki której nasi pracownicy mają dostęp do wielu szkoleń każdego dnia prowadzonych przez specjalistów w swojej dziedzinie

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć

Filmy do obejrzenia