Procurement Expert (IT Contractors, HR Services, Marketing)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz odpowiedzialna/y za zarządzanie wybraną kategorią zakupową

  • Do Twoich głównych zadań będzie należało:

    • Budowanie Strategii Zakupowej dla wybranej kategorii uwzględniającej priorytety biznesowe w ramach kategorii oraz dogłębną wiedzę o rynku

    • Prowadzenie kompleksowych procesów RFx oraz negocjacje warunków komercyjnych, w tym umów zakupu baz danych

    • Całościowa koordynacja stron zaangażowanych w pozyskiwanie i integrację baz danych w ramach Allegro, w szczególności Działu Komercyjnego, Technologii, Działu Prawnego i Finansów

    • Bieżąca współpraca z Obszarami Biznesowymi w celu określenia potrzeb biznesowych w ramach poszczególnych kategorii oraz identyfikacji źródeł pozyskania optymalnych rozwiązań

    • Cykliczna ocena współpracy z dostawcami

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Weźmiesz udział w ekscytujących i rozwijających projektach

  • Otrzymasz dużą samodzielność oraz odpowiedzialność podczas prowadzenia własnych projektów

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 20 milionów klientów miesięcznie

  • Dla około 80% Polaków jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką internetową

  • Jesteśmy jedną z 10 najczęściej odwiedzanych stron e-commerce na świecie

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma szkoleniowa MindUp

Szukamy osoby, która:

  • Posiada min. 5 letnie doświadczenie w obszarze zakupów indirect (preferowane IT Contractors, HR Services, zakupy Marketingowe), dodatkowym atutem jeżeli zdobyte w branży technologicznej/ e-commerce

  • Posiada doświadczenie w zakresie kompleksowych negocjacji z kontrahentami (zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi), obejmującymi aspekty finansowe, prawne, technologiczne i biznesowe

  • Posiada doświadczenie w strategicznym zarządzaniu kategoriami zakupowymi

  • Charakteryzuje się asertywnością, zaangażowaniem i umiejętnością proaktywnego podejścia do stawianych przed nią wyzwań

  • Posiada doskonałe zdolności interpersonalne, komunikacyjne oraz współpracy międzyzespołowej

  • Sprawnie radzi sobie w nowych sytuacjach, potrafi dostosować się do zmieniających się warunków wewnętrznych i zewnętrznych

  • Biegle komunikuje się w języku polskim, jak i angielskim oraz posiada zaawansowane umiejętności prezentacji

  • Posiada bardzo wysokie umiejętności analityczne oraz porusza się bardzo dobrze w ramach pakietu MS Office

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć