International Events and Promotion Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać za organizację i przygotowanie udziału Allegro w konferencjach i targach dedykowanych dla przedsiębiorców wykorzystujących e-commerce jako kanał sprzedaży
  • Wyszukasz adekwatne wydarzenia krajowe i zagraniczne (Europa, Azja) i zweryfikujesz ich potencjał pod kątem dotarcia do określonej grupy docelowej
  • Ustalisz priorytety w harmonogramie wydarzeń i przygotowań
  • Zadbasz o uzyskanie koniecznych akceptacji w realizacji wydatków zabudżetowanych
  • Zarządzisz logistyką przygotowań pod każdym względem (przygotowania materiałów edukacyjnych, zabezpieczenia udziału pod kątem stosownych aspektów prawnych, przygotowania uczestników po stronie Allegro)
  • Weźmiesz udział w tworzeniu prezentacji i wystąpień Allegro oraz zajmiesz się prowadzeniem części lub całości wystąpień.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 20 milionów klientów miesięcznie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 150 tys. małych i średnich polskich i zagranicznych firm handlowych
  • Dla około 80% Polaków jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką internetową
  • Dla naszych Klientów oferujemy niezbędne narzędzia do sprzedaży w sieci, mechanizmy płatnościowe oraz reklamowe
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w organizacji udziału w konferencjach i targach z dużą intensywnością w skali roku
  • Bardzo dobrze znają wszystkie aspekty znakomitego przygotowania do wydarzeń konferencyjnych (aspekty prawne, przygotowania merytorycznego i wizerunkowego reprezentacji firmy)
  • Mają wysoko rozwinięte umiejętności w obszarze samodzielnego prowadzenia spotkań i wystąpień publicznych
  • Lubią pracować w ramach intensywnego i złożonego harmonogramu działań
  • Mają świadomość różnic kulturowych w profesjonalnej komunikacji w środowiskach europejskich i azjatyckich
  • Wyróżniają się wysoko rozwiniętymi zdolnościami organizacyjnymi
  • Potrafią dostosować się do zmieniającego się otoczenia
  • Bezbłędnie posługują się jezykiem polskim oraz angielskim. Średniozaawansowana znajomość języka chińskiego będzie dużym atutem

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć