Customer Service Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Twoją rolą będzie odpowiadanie na pytania, weryfikowanie zgłoszeń i analizowanie potrzeb Klienta lub Partnera w języku polskim i angielskim, w 5 kanałach kontaktu: email, telefon, chat, Messenger, WhatsApp

  • Będziesz mieć realny wpływ na budowanie wizerunku Allegro oraz na tworzenie procedur usprawniających pracę Doradców - naszym celem jest bycie najlepszym działem obsługi Klienta w Polsce.

  • Zbudujesz pozytywną relację z Klientem (Kupującym) lub Partnerem (Sprzedającym)

  • Będziesz współpracować z innymi działami serwisu

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Od 2018 r. Jesteśmy nagradzani Gwiazdą Jakości Obsługi oraz zajmujemy 4 miejsce w zestawieniu TOP10 marek oferujących najlepsze Customer Experience

  • Wspieramy Klienta i Partnera na każdym etapie jego korzystania z serwisu Allegro

  • Nie tylko odpowiadamy na zgłoszenia Klientów i Partnerów, ale również analizujemy ich potrzeby i sugestie

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów Klientów dziennie

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 200 tys. małych, średnich i dużych polskich firm handlowych

  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

  • Znajdziesz się w środowisku zaangażowanych i nieprzeciętnych ludzi - 90% naszych pracowników poleciłoby Allegro jako świetne miejsce pracy!

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wraz z kwartalną premią, zależną od Twoich wyników

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet benefitów w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Możliwość nauki oraz rozwijania swoich kompetencji m.in.: udział w zajęciach angielskiego oraz dostęp do wewnętrznej platformy szkoleniowej MindUp

  • Opiekę mentora przez cały okres trwania szkoleń wdrożeniowych

  • Podczas miesięcznego onboardingu poznasz tajniki obsługi Klienta i Partnera w Allegro

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w obsłudze Klienta, najlepiej w następujących kanałach kontaktu: email, telefon, czat, WhatsApp, Messenger

  • Są elastyczne, gotowe do pracy w systemie równoważnym (praca również w weekendy oraz święta) - nie martw się, dzięki temu możesz załatwić sprawy urzędowe w tygodniu lub iść do restauracji, kina, centrum handlowego nie stojąc w kolejkach

  • Komunikują się w języku angielskim w mowie i piśmie na poziomie min. B1+

  • Potrafią analizować dane z różnych źródeł oraz pracować w kilku systemach jednocześnie

  • Mają podzielną uwagę i potrafią obsługiwać kilka interakcji w tym samym czasie.

  • Lubią ludzi i czerpią satysfakcję z rozmów z nimi

  • Są osobami otwartymi i pełnymi energii, a zadowolenie Klienta jest dla nich najważniejsze

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć

Dodatkowe informacje

Zobacz jak wygląda praca w zespole Customer Experience w Allegro i dołącz do zespołu!