Data Quality Leader

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz zarządzać zespołem odpowiedzialnym za projektowanie i optymalizację procesów w zakresie zapewnienia najwyższej jakości struktury kategorii i parametrów na całej platformie
  • Określisz standardy jakościowe dla struktury kategorii i parametrów oraz zadbasz o spójność pomiędzy kategoriami
  • Zaprojektujesz proces ciągłej optymalizacji standardów jakościowych w oparciu o informacją zwrotną od sprzedających, kupujących oraz interesariuszy wewnętrznych
  • Proaktywnie zidentyfikujesz potencjał dla automatyzacji procesów oraz wdrożenia zaawansowanych metod analitycznych
  • Zautomatyzujesz procesy utrzymaniowe oraz zarządzania jakością struktury danych we współpracy z zespołami developerów i analityków
  • Określisz wytyczne dla dashboardów monitorujących jakość struktury oraz efektywność procesów

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz aktywnie kształtować jakość struktury kategorii i parametrów na poziomie całej platformy z której każdego miesiąca korzysta kilkanaście milionów Klientów oraz ponad 150 tys. małych i średnich firm handlowych
  • Będziesz aktywnie wspierać proces produktyzacji Allegro o strategicznym znaczeniu dla przyszłości portalu
  • Będziesz częścią interdyscyplinarnego zespołu, pracującego intensywnie z Technologią, Biznesem oraz obszarem AI/ Data Science

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzną platformę szkoleniową - MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu interdyscyplinarnym zespołem, doskonale organizują i priorytetyzują pracę
  • Posiadają doświadczenie w pracy w zakresie wyznaczania standardów jakościowych oraz pracy z dużymi zbiorami danych
  • Posiadają doświadczenie w zakresie definiowania, optymalizacji i automatyzacji procesów przy wsparciu zaawansowanych metod analitycznych
  • Doskonale komunikują się i współpracują miedzyzespołowo, także w języku angielskim
  • Sprawnie radzą sobie w nowych sytuacjach, potrafią dostosować się do zmieniających się warunków wewnętrznych i zewnętrznych

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć