Ad Operation Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać za przygotowywanie wycen kampanii wspólnie z działem sprzedaży / klientem
  • Do Twoich zadań należeć będzie zbieranie materiałów, ustawianie oraz optymalizacja kampanii reklamowych o(dpowiedzialność za operacyjny sukces kampanii definiowany realizacją uzgodnionych z klientem KPI kampanii)
  • Wśród obowiązków znajdzie się traffic kampanii - w tym: implementacja kodów mierzących, wprowadzanie kampanii do systemów realizacyjnych
  • Będziesz optymalizać działania związane z monetyzacją powierzchni reklamowej
  • Do Twoich zadań należeć będzie Post Buy kampanii – podsumowanie kampanii wraz z rekomendacjami na przyszłość

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zespół, do którego dołączysz jest bardzo zgrany, ambitny, wspólnie dąży do realizacji postawionych celów
  • Będziesz odpowiadać za optymalizację i realizację kampanii dla największych marek na allego.pl, pracę z danymi – profilami Allegro
  • Będziesz współpracować z największymi markami w kontekście rekomendacji działań zwiększających efektywność działań reklamowych
  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Znają branżę reklamową
  • Mają doświadczenie w branży internetowej związane z optymalizacją kampanii reklamowych
  • Posiadają doświadczenie w optymalizacji powierzchni reklamowej
  • Są doświadczone we współpracy z klientami, domami mediowymi
  • Znają zagadnienia związane z technologią serwowania reklam, metryk pomiaru skuteczności reklamy oraz strategii optymalizacji kampanii
  • Bardzo dobrze znają produkty z rodziny MS Office (excel, word, power point)
  • Mile widziana znajomość systemów klasy CRM (np. Sales Force)

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć