Senior Data Analyst (Delivery Experience)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Zaangażujesz się w rozwój wewnętrznego narzędzia do nadawania paczek przez sprzedających

  • Wesprzesz tworzenie biznesowych rozwiązań, a Twoje rekomendacje pomogą kształtować Allegro

  • Będziesz odpowiedzialny za raportowanie usług transportowych i badanie rentowności platformy nadawczej Allegro

  • Weźmiesz udział w rekomendacjach i tworzeniu algorytmów wspierających ekspansję obszaru Last Mile

  • Będziesz uczestniczył w monitorowaniu prac magazynu, a wnioski płynące z Twoich analiz przełożą się na wydajność procesów

  • Przeanalizujesz duże zbiory danych w poszukiwaniu prawidłowości i zależności, które wpływają na kluczowe dla firmy obszary

  • Pokażesz, jak kształtują się i zmieniają zachowania zakupowe użytkowników platformy Allegro

  • Wyniki Twoich analiz będą wskazówką dla organizacji, jak sprawić, aby doświadczenie zakupowe klientów Allegro było wyjątkowe

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Naszym celem jest zapewnienie kupującemu na Allegro przewidywanego i zgodnego z oczekiwaniami doświadczenia związane z   dostawą, niezależnie od tego, u którego z ponad 100 tysięcy sprzedających złoży zamówienie

  • Wdrażamy innowacje technologiczne i operacyjne w zakresie procesu dostawy, co w połączeniu z ogromną skalą przesyłek, daje nam realny wpływ na polski rynek logistyki B2C

  • Motywuje nas skala stojącego przed nami wyzwania. Jesteśmy platformą typu marketplace, dzięki której sprzedający wysyłają codziennie zamówienia z ponad 100 tysięcy różnych lokalizacji, unifikacja doświadczenia klienta wymaga kreatywności oraz wsparcia najnowszych technologii

  • Jednocześnie jesteśmy jednym z najmłodszych pod względem stażu oraz najszybciej rosnących zespołów w strukturze Allegro, co daje możliwości szybkiego rozwoju.

  • Jeżeli fascynuje Cię optymalizacja procesów na masową skalę dzięki wdrażaniu innowacji technologicznych, które wnoszą realną wartość do życia milionów ludzi i lubisz pracę w intelektualnie inspirującym środowisku - na pewno szybko odnajdziesz się w naszym gronie!

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają co najmniej czteroletnie doświadczenie w analizie dużych wolumenów danych pochodzących z różnych źródeł

  • Samodzielnie potrafią zidentyfikować problem biznesowy, zaproponować skuteczne rozwiązanie oraz przekazać wnioski i rekomendacje do odbiorcy

  • Mają doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru analityki oraz współpracowały z interesariuszami z różnych departamentów

  • Wyróżniają się komunikatywnością, potrafią ciekawie i w intuicyjny sposób przedstawić rekomendacje płynące z analiz

  • Wiedzą jak dobierać techniki statystyczne i metody wizualizacji danych adekwatne do problemu badawczego

  • Lubią pracować w dynamicznie rozwijającym się środowisku zorientowanym na wzrost

  • Znają bardzo dobrze SQL i mają doświadczenie lub interesują się analityką w ekosystemie Hadoop (HQL, pySpark) lub Google Cloud Platform (Big Query)

  • Mile widziana znajomość Tableau i/lub Data Studio

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć