Sourcing Leader (Fashion)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać za zarządzanie zespołami account managementu, w tym tworzenie planu dla bezpośrednio nadzorowanego zespołu
  • Zajmiesz się efektywnym zarządzaniem portfelem klientów programów specjalnych w ramach wertykala
  • Weźmiesz odpowiedzialność za współtworzenie i egzekucję trade planu wertykala w zakresie pozyskania asortymentu oraz realizację GMV i revenue od merchantów
  • Będziesz monitorować wzrosty merchantów i identyfikować inicjatywy wspierające rozwój GMV kont z danego segmentu
  • Będziesz źródłem informacji na temat istotnych zmian u partnerów oraz weźmiesz odpowiedzialność za współpracę z zespołem szkoleń w zakresie edukacji i wsparcia biznesowego segmentu TOP w kategorii
  • Zajmiesz się określeniem i usprawnianiem procesów wewnętrznych w podległej jednostce
  • Będziesz wsparciem w kontaktach z Kluczowymi Klientami przy negocjacjach oraz tworzeniu/weryfikacji prezentacji
  • Staniesz się częścią projektów międzyzespołowych, mających na celu realizację budżetów, wdrożenie usprawnień czy poprawienie jakości pracy i będziesz brać aktywny udział w ich projektowaniu i wdrażaniu
  • Zajmiesz się koordynacją, zarządzaniem i raportowaniem kwestii dotyczących m.in.: negocjacji cenowych, efektywnego pozyskiwania brandów i firm

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 20 milionów klientów miesięcznie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 150 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% polaków jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką internetową
  • Jesteśmy 10 najczęściej odwiedzaną stroną e-commerce na świecie
  • Dla naszych Klientów oferujemy niezbędne narzędzia do sprzedaży w sieci, mechanizmy płatnościowe oraz reklamowe
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą i/lub pozyskiwaniem asortymentu w branży Fashion, mile widziane Sport
  • Mają doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym (mile widziane)
  • Posiadają bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Myślą analitycznie i potrafią wyciągać wnioski z danych
  • Znają narzędzia sprzedaży marketplace, specyfiki handlu on-line, rozwiązania wspierające sprzedaż
  • Posiadają umiejętność planowania i dobrą organizacją pracy
  • Mają doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • Znają język angielski na poziomie min. B2

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć