Supervisor/Lider Zespołu

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać za organizację pracy dla podległego Zespołu
  • Zorganizujesz i przeprowadzisz szkolenia oraz wdrożenia Zespołowe
  • Zadbasz o bezpieczeństwo i higienę pracy
  • Zadbasz o prawidłowe wskaźniki efektywności i podejmiesz działania w celu ich utrzymywania na wymaganym poziomie
  • W razie potrzeby wesprzesz swój Zespół podczas pracy

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Chcemy stworzyć najlepszy magazyn Fulfillment Center i Twoja praca będzie kluczowa dla jego budowy i rozwoju
  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą
  • Będziesz mieć istotny wpływ na rozwój biznesowy dynamicznie rozwijającego się polskiego e-commerce, jako prawdziwy partner dla biznesu
  • Będziesz mieć dużą autonomię w organizacji pracy zespołu, zachęcamy do ciągłego rozwoju i próbowania nowych rzeczy
  • Każdego dnia miliony klientów wyszukują na Allegro produktu do kupienia- możesz być częścią tego procesu, ulepszając pracę magazynu i Zespołu

Szukamy osób, które:

  • Mają minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znają przepisy i procedury niezbędne do pracy na tym stanowisku
  • Mają doświadczenie w zarządzaniu pracą Zespołu
  • Posiadają wiedzę z zasad gospodarki magazynowej i inwentaryzacji zapasów
  • Mają doświadczenie w pracy ze skanerem
  • Posiadają doświadczenie w pracy na systemach WMS
  • Są samodzielne
  • Potrafią określać priorytety i osiągać wyznaczone cele
  • Mają w sobie ciekawość: do świata, procesów, ludzi. Lubią wiedzieć, jak działają rzeczy i dlaczego
  • Cechują się wysoką kulturą osobistą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp
  • Ambitne cele i ciekawe wyzwania

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć