Talent Acquisition Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska analityczne, w tym aktywne wyszukiwanie najlepszych talentów z rynku
  • Zapewnisz najlepsze doświadczenia kandydatów w procesie rekrutacyjnym, od pierwszego kontaktu do zatrudnienia
  • Zbudujesz relacje z Hiring Managerami, które pomogą Ci efektywnie realizować powierzone zadania
  • Zadbasz o aktualność i jakość danych w systemie rekrutacyjnym
  • Weźmiesz aktywny udział w działaniach Employer Branding (meetupy, konferencje, targi pracy etc.)

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do zespołu Employer Branding & Talent Acquisition, który kształtuje wizerunek Allegro jako pracodawcy i odpowiada za zatrudnianie najlepszych talentów z rynku
  • Reprezentować będziesz markę znaną milionom Polaków - dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Do realizacji zadań wykorzystasz najnowsze narzędzia pracy, m.in. Smart Recruiters i LinkedIn Recruiter
  • Znajdziesz się w środowisku zaangażowanych i nieprzeciętnych ludzi - 90% naszych pracowników poleciłoby Allegro jako świetne miejsce pracy!
  • Weźmiesz udział w ciekawych i nowatorskich projektach
  • Zyskasz dostęp do wielu szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają min. 3 lata doświadczenia w rekrutacji, najlepiej na stanowiska o profilu analitycznym
  • Posiadają ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne i społeczne
  • Są przedsiębiorcze, mają pomysły i lubią poszukiwać nowych rozwiązań
  • Bardzo dobrze znają język angielski
  • Mają zdolności analityczne
  • Dobrze czują się w dynamicznym i zmieniającym się środowisku
  • Potrafią dostosować swoją pracę do zmieniających się potrzeb biznesu
  • Szybko się uczą i chcą się rozwijać

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć