Support Specialist (Last Mile)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz wspierać rozwój sieci ostatniej mili Allegro poprzez::

    • Dbanie o kompletowanie oraz obieg dokumentów i zezwoleń związanych z rozwojem sieci i jej zarządzaniem

    • Wsparcie zespołu ekspansji w ich codziennej pracy

    • Koordynację  zgłoszeń ze strony www oraz procesów weryfikacji obiektów handlowych obecnych i przyszłych klientów

    • Pomoc w projektowaniu, tworzeniu i utrzymaniu CRM

    • Bieżące monitorowanie KPI Last Mile oraz warunków współpracy z klientami

    • Analizę rynku nieruchomości komercyjnych

    • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów w bezpośrednich relacjach z nimi

    • Prowadzenie negocjacji celem uzupełnienia lub modyfikacji umów - zarówno cenowych jak i dotyczących treści

  • Rozwiniesz współpracę z interesariuszami  projektu z całej firmy w celu uwzględnienia wymagań i możliwości optymalizacji procesów i technologii

  • Pomożesz w opracowaniu elementów strategii doboru właściwych lokalizacji pod rozwój sieci Allegro

  • Będziesz wspierać tworzenie prezentacji w zależności od potrzeb (np. informowanie interesariuszy o statusie projektu)

  • Będziesz opracowywać, wdrażać i optymalizować procesy

  • Będziesz tworzyć harmonogramy projektów wraz z ich zakresem i budżetem oraz czuwać nad ich realizacją

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołącz do nas jeśli chcesz mieć wpływ na to jak będzie wyglądała przyszłość e-commerce w Polsce

  • Znajdziesz u nas unikalną miksturę pasjonatów danych, wizjonerów i strategów, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoja wiedzą

  • Wierzymy w sens tego co robimy, dlatego budując usługi zawsze zaczynamy od pytania jak to co robimy pomaga klientom

  • Nasza siła tkwi w otwartości i różnorodności. Wierzymy, że masz świetne pomysły, dlatego zawsze zostaniesz wysłuchany

  • Nie uprawiamy biurokracji i nie marnujemy czasu. Budujemy produkty, które tworzą różnice

  • Stań się częścią najdynamiczniej rozwijającej się firmy, w której to co robimy dziś ma realny wpływ na to co będzie jutro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Startupową kulturę pracy oraz stabilność dojrzałej organizacji

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym - Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Zajęcia z języka angielskiego opłacane przez nas

  • Satysfakcję ze zrealizowanych projektów

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie zawodowe we wspieraniu rozproszonego zespołu w obszarze ekspansji / nieruchomości komercyjnych

  • Nie jest im obca treść umowy najmu/o współpracy

  • Posiadają doświadczenie w zakresie metodologii i narzędzi Project Management

  • Mają doświadczenie w zbieraniu wymogów biznesowych

  • Wyróżniają się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi

  • Mają zdolności myślenia krytycznego, wprowadzania innowacji i wykazują się proaktywnością

  • Wyróżniają się naturalną pasją do organizowania i planowania

  • Mają energię i determinację w dążeniu do założonego celu oraz są gotowe do pracy przy dużym obciążeniu i napiętych terminach

  • Biegle posługują się Microsoft Office (np. PowerPoint, Excel)

  • Znają język angielski w stopniu min. komunikatywnym

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć