Merchant Communication Owner

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii komunikacji z odbiorcami typu business-to-business
  • Będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za stworzenie i nadzór nad kalendarzem komunikacji związanej z programami, inicjatywami, produktami skierowanymi dla biznesu oraz najważniejszymi wydarzeniami dedykowanymi  odbiorcom B2B (zarówno polskim jak i zagranicznym)
  • Musisz lubić pracę z ludźmi - na tym stanowisku na co dzień będziesz kontaktowała/kontaktował się z osobami z różnych działów w całej organizacji, będziesz wspierać szybko zmieniające się potrzeby komunikacyjne wewnętrznych interesariuszy
  • Będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny również za operacyjny wymiar komunikacji, czyli realizację wysyłki komunikatów z wykorzystaniem dostępnych w Allegro narzędzi
  • Twoim zadaniem będzie rozłożenie całego procesu komunikacji B2B na czynniki pierwsze. Będziesz identyfikować kluczowe elementy komunikacji w zależności od odbiorców (ich segmentu, charakteru, sezonowości, etapu życia na Allegro itp.) i wdrażała/wdrażał w życie procesy i procedury w oparciu o wyniki swoich badań i analiz
  • Nieodłączna częścią pracy na tym stanowisku będzie analiza danych, analiza KPI poszczególnych kampanii, raportowanie wyników, a także przygotowywanie prezentacji z nich dla zarządu (również w języku angielskim)
  • Konsultacje prawne, finansowe zagwostki, techniczne aspekty związane z automatyzacją i optymalizacją procesów komunikacji i wiele więcej - to również będą Twoje bieżące wyzwania. Brzmi ciekawie? Jeżeli jesteś na to gotowa/gotowy - zapraszamy!

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Chciałabyś/Chciałbyś mieć wpływ na rozwój sektora małych i średnich przedsiębiorstw w e-commerce? Allegro to 140 000 kont firmowych, z czego większość to właśnie MŚP. Dotarcie do sprzedawcy z istotnymi informacjami to klucz do ich sukcesu, dzięki Tobie będą skutecznie i efektywnie z nich korzystać.
  • Każdego dnia miliony klientów dokonują zakupów na Allegro. Możesz być częścią tego procesu, wspierając rozwój małych i średnich firm, wspierasz doświadczenie zakupowe na Allegro i to nie tylko w Polsce!
  • Na tym stanowisku będziesz miał szansę być blisko każdej inicjatywy biznesowej, edukacyjnej, promocyjnej w Allegro. Dzięki Tobie wszystkie te projekty będą mogły zostać rozpowszechnione i nabierać rozpędu!
  • Jesteś kreatywna/y? To super! Będziesz miała/miał możliwość wykorzystania swoich umiejętności do tworzenia nieprzeciętnych pomysłów i rozwiązań. Cenimy pozytywną energię, która pozwala wcielać te pomysły w życie.
  • Stawiamy na automatyzację, ale ponad wszystko cenimy wysoką jakość. Jesteśmy otwarci na pionierskie pomysły, nieustannie poszukujemy efektywniejszych rozwiązań. Jeżeli to również Twoje cechy, z pewnością będzie Ci z nami dobrze!

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają wiedzę i doświadczenie z obszaru komunikacji B2B (minimum 2 lata doświadczenia w marketingu i/lub komunikacji, w tym w realizacji kampanii i/lub komunikacji w wielu kanałach)
  • Mogą wykazać się  osiągnięciami w zakresie identyfikowania i rozwiązywania problemów marketingowych i/lub komunikacyjnych
  • Śledzą rozwój e-commerce, szczególnie w aspekcie komunikacji biznesowej i marketingowej
  • Znają i korzystają z Allegro (doświadczenie w sprzedaży na allegro będzie dodatkowym atutem)
  • Mają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, potrafią budować uzasadnienie w oparciu o trafne argumenty
  • Umiejętnie stawiają sobie cele i kreatywnie podchodzą do poszukiwania rozwiązań
  • Mają doświadczenie w pracy w dynamicznym, wielozadaniowym środowisku wymagającym współdziałania z wieloma interesariuszami. Dużym atutem będą wysoko rozwinięte umiejętności  w zakresie priorytetyzacji zadań
  • Mają doświadczenie w  zarządzaniu relacjami z wieloma interesariuszami wewnętrznymi
  • Biegle znają język angielski w mowie i piśmie (min. C1)

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć