Communication Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz tworzyć oraz publikować maksymalnie łatwe w odbiorze treści informacyjne/edukacyjne dla kupujących i sprzedających

  • Zadbasz o rozwój i aktualność treści w Pomocy Allegro

  • Zajmiesz się wysyłką mejlingów informacyjnych

  • Weźmiesz udział w projektach rozwijających naszą komunikację, strony pomocowe i wewnętrzne narzędzia

  • Będziesz stale współpracować z zespołem oraz z różnymi działami w firmie, aby przygotowywać kompleksowe i efektywne treści

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Opiekujemy się jednym z kluczowych obszarów dla całego Allegro

  • Mamy realny wpływ na to, jak dobrze poinformowani i wyedukowani są Klienci i Partnerzy (na przykład w zakresie nowości, które bezpośrednio dotyczą ich przyzwyczajeń zakupowych czy biznesów)

  • Realizujemy ciekawe projekty na pograniczu komunikacji i technologii

  • Dajemy szerokie możliwości rozwoju zarówno poprzez różnorodne zadania, jak i szkolenia, kursy, konferencje

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Doskonale posługują się językiem polskim, piszą lekko i kreatywnie

  • Komunikują się jasno i rzeczowo, sprawnie redagują treści

  • Mają doświadczenie w tworzeniu komunikacji o charakterze informacyjno-edukacyjnym

  • Znają i rozumieją ideę prostego języka (plain language) - a więc piszesz “kupić” zamiast “dokonać zakupu” i nie przeraża Cię “mejl” zamiast “e-mail”

  • Mają wysoko rozwinięte umiejętności prezentacji i wizualizacji treści

  • Znają język angielski na poziomie min. b1

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów (głównie z zakresu strategii komunikacji lub rozwoju stron czy narzędzi)

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć