Salesforce Developer

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Jako zespół Commerce Tech działający w obszarze Business Service & Automation ramię
w ramię z biznesem dbamy o to, aby osiągać ambitne cele biznesowe.
Projektujemy i wdrażamy procesy, które mają wpływ na setki tysięcy Sprzedawców
i Klientów Allegro oraz wspierają najważniejsze KPI naszej firmy.
Mamy w swoich szeregach inżynierów tworzących platformę Allegro,  inżynierów Salesforce, product managerów, analityków i administratorów.

Jesteśmy obecni na każdym etapie cyklu życia Sprzedawcy, od fazy leadowej, po rozwój największych kont. Dbamy o automatyzację i skalowalność naszych rozwiązań.
Mamy ponad 2 tysiące użytkowników wewnętrznych, dziesiątki integracji i miliony pomysłów na dalszy rozwój Allegro w oparciu o nasze produkty!

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jesteśmy zespołem, w którym cenimy jakość, szybkość i precyzję w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów
  • Dbamy o to, by nasi klienci wygodnie pracowali na najnowocześniejszym systemie CRM, który jednocześnie - dzięki naszej pracy - jest w pełni dopasowany do ich specyficznych potrzeb. Skutecznie rozwiązujemy problemy, z którymi mierzą się nasi klienci
  • Tworzymy procesy do wspierania platformy e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych - działamy w skali, której trudno szukać gdzie indziej w Polsce
  • Każdego dnia tysiące klientów kontaktują się z Allegro, a z setkami firm kontaktują się nasze działy sprzedaży - możesz być częścią tego procesu i realnie wspierać wzrost Allegro
  • Będziesz projektować, budować i wdrażać wysokiej jakości rozwiązania biznesowe na platformie Salesforce w oparciu o najlepsze praktyki rynkowe i w zgodzie z potrzebami biznesowymi
  • Będziesz mieć możliwość kreatywnego podejścia do projektu, dużą niezależność w doborze rozwiązań, a także wpływ na architekturę systemu
  • Będziesz współpracować z zespołem product managerów, wspólnie tworząc najlepsze rozwiązania potrzeb biznesowych
  • A poza tym jesteśmy fajnym zespołem, w którym wszyscy dobrze się czujemy! #teamChaRM

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce, jak i na całym świecie
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez profesjonalnych lektorów

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o Sales oraz Service Cloud na platformie Lightning
  • Biegle posługują się językiem Apex i SOQL
  • Znają komponenty Lightning - LWC oraz Aura Framework
  • Pracowały na dużych zbiorach danych
  • Tworzyły integracjach z zewnętrznymi aplikacjami z Salesforce poprzez API
  • Są komunikatywne i chętnie podejmują dyskusję z konstruktywnym wnioskiem
  • Chcą być dumne z kodu, który tworzą. Chętnie przyjmują uwagi i dzielą się wiedzą w trakcie Code Reviews
  • Potrafią szukać efektywnych rozwiązań do wymagań stawianych przez użytkowników
  • Oczekują pracy, która ma głębszy sens (nie tylko "management zlecił") i chcą cieszyć się z jej rezultatów

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć