Senior Data Analyst (Advertising)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za analizy biznesowe biura reklamy allegro uwzględniające wszystkie produkty reklamowe, bieżącą weryfikację poziomów oraz cen wyprzedaży formatów reklamowych

  • Będziesz tworzyć cykliczne raporty monitorujące wyniki biura reklamy w różnych przekrojach oraz estymacje targetów sprzedażowych dla handlowców

  • Do Twoich zadań będzie należało przygotowywanie podsumowań rozliczeń z wybranymi partnerami, a także ustalanie oraz rekomendowanie polityki cenowej i rabatowej

  • Będziesz odpowiadać za sygnalizowanie o niepokojących trendach wynikających z analiz biznesowych

  • Zbudujesz raporty biznesowe dla wielu różnych interesariuszy

  • Współpraca w tworzeniu skonsolidowanych raportów wraz z działem kontrolingu, finansowym, pozostałymi analitykami w biurze reklamy oraz poza biurem reklamy

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zyskasz  bezpośredni wpływ na decyzje strategiczne w obszarze cenowym oraz rabatowym w biurze reklamy

  • Będziesz miał/a bezpośredni wpływ na decyzje przy tworzeniu oferty produktowej oraz reklamowej

  • Twoje działania przełożą się na kształtowanie strategii reklamowej

  • Będziesz współpracować z największymi markami, rekomendując im działania zwiększające efektywność aktywności reklamowych

  • Big Data to u nas nie puste hasło, a rzeczywistość (kilka petabajtów danych)

  • Tworzymy zespół ekspertów danych, którzy dzielą się wiedzą na wielu technologicznych konferencjach

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają zaawansowane zdolności analityczne, są dokładne i rzetelne

  • Posiadają doświadczenie w analizie dużych wolumenów danych i potrafią łączyć dane z wielu różnych źródeł

  • Znają SQL, MS Excel, MS PowerPoint, Google Sheets, Google Slides oraz oraz narzędzia do wizualizacji danych, jak: Google Data Studio, Tableau

  • Znajomość Salesforce CRM będzie atutem

  • Są kreatywne, samodzielne w poszukiwaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć