Workplace Project Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

IT Business Services to zespół blisko 100 specjalistów, na co dzień partnersko współpracujących z osobami ze wszystkich szczebli organizacji. Wspieramy infrastrukturę IT biur Allegro i Ceneo w Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Krakowie, Wrocławiu. Łącznie, obsługujemy ponad 2 500 tysiąca pracowników.

Dostarczamy użytkownikom ponad 100 usług opartych na wiodących, rynkowych technologiach, w tym: Microsoft (Windows Server , SCCM, Intune, Azure AD,  Active Directory, ADFS, Exchange), VMware vSphere i Workspace One, Google Workspace, Oracle Fusion, SmartRecruiters, SAP (Fiori), Cisco.

Stale rozwijamy naszą flotę urządzeń opartą o Microsoft Windows 10 i Apple macOS. Mamy jedną z największych flot opartych o macOS w Polsce.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprowadzisz projekty z obszaru Digital Workplace
  • Zdefiniujesz wymagania funkcjonalne projektów
  • Usprawnisz komunikację pomiędzy biznesem a zespołem inżynierów odpowiadających za realizację projektu
  • Będziesz mieć realny wpływ na ekosystem narzędziowy pracowników Allegro
  • Będziesz współpracować z najlepszymi ekspertami i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi
  • Będziesz współpracować z wieloma obszarami organizacji, a także z zewnętrznymi partnerami
  • Odpowiesz za budżet, planowanie oraz rozliczanie wydatków projektowych
  • Zyskasz możliwość szybkiego rozwoju i poszerzenia kompetencji oraz obszaru odpowiedzialności

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Znają zagadnienia techniczne związane z obszarem Digital Workplace
  • Znają metodyki zwinne prowadzenia projektów
  • Świetnie radzą sobie w zakresie budżetowania i tworzenia harmonogramów
  • Potrafią zarządzać zespołem, są otwarte w komunikacji, nastawione na rozwiązywanie problemów
  • Mają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne zarówno w mowie, jak i w piśmie
  • Doskonale organizują swoją pracę, nie boją się presji czasu, myślą strategicznie

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć