APM Expansion Expert (Specjalista ds. Ekspansji)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz pozyskiwał(a) atrakcyjne lokalizacje w Lublinie umożliwiające instalację automatów paczkowych (Automated Parcel Machines) oraz ich późniejszą rozbudowę
  • Będziesz przygotowywał oferty handlowe prowadzące do akwizycji powierzchni pod automaty
  • Weźmiesz udział w negocjacjach umów najmu z właścicielami gruntów, spółdzielniami mieszkaniowymi, zarządami dróg miejskich, itp.
  • Zajmiesz się prowadzeniem bazy klientów i aktualizowaniu postępu rozmów biznesowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołącz do nas jeśli chcesz mieć wpływ na to jak będzie wyglądała przyszłość e-commerce w Polsce
  • Znajdziesz u nas unikalną miksturę pasjonatów danych, wizjonerów i strategów, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoja wiedzą
  • Wierzymy w sens tego co robimy, dlatego budując usługi zawsze zaczynamy od pytania „jak to co robimy pomaga klientom?”
  • Nasza siła tkwi w otwartości i różnorodności. Wierzymy, że masz świetne pomysły, dlatego zawsze zostaniesz wysłuchany
  • Nie uprawiamy biurokracji i nie marnujemy czasu. Budujemy produkty, które tworzą różnice
  • Stań się częścią najdynamiczniej rozwijającej się cześci firmy, w której to co robimy dziś ma realny wpływ na to co będzie jutro.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w pozyskiwaniu lokalizacji pod automaty paczkowe, bankomaty, maszyny vendingowe, itp.
  • Cechują się samodzielnością, zdolnościami sprzedażowymi, koncentracją na celu, mają udokumentowaną historię sukcesów sprzedażowych
  • Znają branżę nieruchomości komercyjnych oraz mają świetną orientację w terenie
  • Mają wiedzę w zakresie aspektów technicznych, elektrycznych (w tym przyłączeniowych)
  • Są dyspozycyjni i gotowi do odbywania częstych podróży służbowych
  • Posiadają dobrą znajomość środowiska Google Suite, MS Office (Excel, Word, Power Point) oraz umiejętność obsługi narzędzi CRM
  • Posiadają prawo jazdy kat. B

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć