Talent Sourcer (IT)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za aktywne wyszukiwanie najlepszych kandydatów na rynku IT (na stanowiska zarówno specjalistyczne jak i managerskie)
  • Zbudujesz długoterminowe relacje z kandydatami oraz stworzysz “pipeline” na potrzeby bieżących i przyszłych projektów rekrutacyjnych
  • Zadbasz o jakość danych w systemie rekrutacyjnym
  • Wesprzesz zespół HR poprzez proaktywne reagowanie na zgłaszane potrzeby rekrutacyjne i proponowanie najskuteczniejszych metod pozyskiwania kandydatów
  • Weźmiesz aktywny udział w działaniach prowadzonych przez zespół Employer Branding (meetupy, konferencje, etc.)

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do zespołu Employer Branding & Talent Acquisition, który kształtuje wizerunek Allegro jako pracodawcy i odpowiada za zatrudnianie najlepszych talentów z rynku
  • Reprezentować będziesz markę znaną milionom Polaków - dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Do realizacji zadań wykorzystasz najnowsze narzędzia pracy, m.in. SmartRecruiters, LinkedIn Recruiter, Devskiller, GoodTime etc.
  • Znajdziesz się w środowisku zaangażowanych i nieprzeciętnych ludzi - 90% naszych pracowników poleciłoby Allegro jako świetne miejsce pracy!
  • Weźmiesz udział w ciekawych i nowatorskich projektach
  • Zyskasz dostęp do wielu szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają minimum 2 lata doświadczenia w roli sourcer’a lub researcher’a oraz w pozyskiwaniu talentów na polskim rynku IT (mile widziane również za granicą)
  • Rozumieją świat nowych technologii i Internetu (doświadczenie w rekrutacji specjalistów i manager'ów IT będzie atutem)
  • Posiadają ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne i społeczne
  • Są przedsiębiorcze, mają pomysły i lubią poszukiwać nowych rozwiązań
  • Bardzo dobrze znają język angielski (w tym także potrafią redagować treści w tym języku)
  • Mają zdolności analityczne
  • Dobrze czują się w dynamicznym i zmieniającym się środowisku

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć