Returns and Claims Coordinator (Koordynator ds. Reklamacji i Zwrotów)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za organizacje pracy zespołu specjalistów ds. zwrotów i reklamacji oraz specjalistów ds. obsługi klienta min. zarządzanie priorytetami, przydział zadań, monitoring realizacji
  • Zapewnisz sprawną i zgodną z procesem obsługę zwrotów i reklamacji
  • Stworzysz z nami nowe rozwiązania oraz wdrożysz procesy zwrotów i reklamacji (przygotowywanie procedur, instrukcji)

  • Będziesz nadzorować gospodarkę magazynową z towarami uszkodzonymi, przeterminowanymi i wycofanymi

  • Weźmiesz udział w tworzeniu planów rozwojowych dla pracowników Sekcji Zwrotów i Reklamacji

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Chcemy tworzyć najlepszy dział zwrotów i reklamacji i Twoja praca będzie kluczowa dla jego budowy i rozwoju

  • Będziesz mieć istotny wpływ na rozwój biznesowy największego polskiego e-commerce, jako prawdziwy partner dla biznesu

  • Będziesz mieć dużą autonomię w organizacji pracy zespołu, zachęcamy do ciągłego rozwoju i próbowania nowych rzeczy

Szukamy osób, które:

  • Mają minimum 2 lata doświadczenia w obszarze zwrotów i reklamacji

  • Znają przepisy dot. zwrotów i reklamacji (znajomość procedur reklamacyjnych)

  • Posiadają szeroko rozumianą wiedzę z zasad gospodarki magazynowej i inwentaryzacji zapasów

  • Pracowały w branży e-commerce ( mile widziane)

  • Są samodzielne

  • Mają w sobie ciekawość: do świata, procesów, ludzi. Lubią wiedzieć, jak działają rzeczy i dlaczego

  • Cechują się wysoką kulturą osobistą

  • Stawiają na innowacyjność. Nie podążają najprostszymi, utartymi sposobami działania.

  • Dobrze posługują się językiem angielskim

  • Mają wiedzę na temat procedur i przepisów dot. utylizacji towaru, znajomość bazy BDO

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Ambitne cele i ciekawe wyzwania

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć