Returns and Claims Specialist /Specjalista ds. Zwrotów i Reklamacji

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz realizować zadania określone przez Koordynatora Zwrotów i Reklamacji
  • Zapewnisz sprawną i zgodną z procesem obsługę zwrotów i reklamacji, polegającą na: odbiorze paczek zwrotów/reklamacji od firm kurierskich,  weryfikacji zgodności przesyłek zwrotowych z awizacją systemową, rejestracji paczki w WMS, weryfikacji jakościowej zwracanych produktów, rejestracji produktów zwrotowych w WMS,
  • Weźmiesz odpowiedzialność za procesowanie reklamacji transportowych do przewożników - przygotowywanie dokumentacji reklamacyjnej, zgłaszanie do przewoźników reklamacji oraz monitorowanie prawidłowości i terminowości ich przebiegu,
  • Będziesz przygotowywać raporty dot. procesu zwrotów i reklamacji,
  • Zajmiesz się obsługą procesu utylizacji produktów uszkodzonych/przeterminowanych - bieżąca współpraca z firmami zajmującymi się utylizacją odpadów, skupem produktów uszkodzonych
  • Będziesz prowadzić ewidencję odpadów w bazie BDO

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Chcemy stworzyć najlepszy magazyn Fulfillment Center i Twoja praca będzie kluczowa dla jego budowy i rozwoju
  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą
  • Będziesz mieć dużą autonomię w organizacji pracy zespołu, zachęcamy do ciągłego rozwoju i próbowania nowych rzeczy
  • Chcemy tworzyć najlepszy dział zwrotów i reklamacji i Twoja praca będzie kluczowa dla jego budowy i rozwoju

Szukamy osób, które:

  • Mają minimum roczne doświadczenia w obszarze zwrotów i reklamacji
  • Znają przepisy dot. zwrotów i reklamacji (znajomość procedur reklamacyjnych)
  • Posiadają  wiedzę z zasad gospodarki magazynowej i inwentaryzacji zapasów
  • Pracowały w branży e-commerce ( mile widziane)
  • Są samodzielne
  • Mają w sobie ciekawość: do świata, procesów, ludzi. Lubią wiedzieć, jak działają rzeczy i dlaczego
  • Cechują się wysoką kulturą osobistą
  • Stawiają na innowacyjność. Nie podążają najprostszymi, utartymi sposobami działania.
  • Dobrze posługują się językiem angielskim
  • Mają wiedzę na temat procedur i przepisów dot. utylizacji towaru, potrafią obsługiwać bazę BDO

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp
  • Ambitne cele i ciekawe wyzwania

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć