Business Product Manager (CX Merchant Support)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Głównym celem CX Merchant Support (obsługi Partnerów, sprzedających na Allegro) jest jak najskuteczniejsze i jak najszybsze rozwiązywanie wszelkich problemów z jakimi się spotykają przy rozpoczynaniu i prowadzeniu sprzedaży na naszej platformie, tak aby prowadzenie biznesu było dla nich łatwe, wygodne, wymagające jak najmniej wysiłku i dochodowe. Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu projektów w zakresie usprawniania procesów i wprowadzania nowych projektów obsługowych, to ta oferta jest dla Ciebie.

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zajmiesz się realizacją projektów rozwoju CX Merchant Support w zakresie usług logistycznych One Box by Allegro  (m.in. Fulfillmentu, Allegro Paczka i automatów paczkowych Allegro itp.)
  • Zdefiniujesz cel, zakres i plan projektów oraz zapewnisz ich realizację w oparciu o adekwatną metodologię projektową
  • Zbierzesz wymagania biznesowe, zgromadzisz zasoby i przygotujesz wytyczne do realizacji zaprojektowanych procesów
  • Podejmiesz współpracę z interesariuszami i beneficjentami projektu w celu zapewnienia zgodności osiąganych efektów z celami projektu
  • Zarządzisz wszystkimi etapami projektu i będziesz raportować postępy, w razie potrzeby podejmiesz działania naprawcze
  • Zajmiesz się proaktywnym komunikowaniem postępów w projekcie do wszystkich członków zespołu projektowego
  • Będziesz organizować spotkania przeglądowe i zapewnisz uzyskanie wszystkich wymaganych akceptacji
  • Zarządzisz harmonogramem oraz prognozowaniem i optymalizacją kosztów i zapotrzebowania na zasoby.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołącz do nas, jeśli chcesz mieć wpływ na to, jak będzie wyglądała przyszłość e-commerce w Polsce
  • Masz wielką szansę rozwijania Allegro, aby stawało się najlepszym miejscem do robienia biznesu przez polskich i międzynarodowych merchantów
  • Trafisz do grona osób, które tworzą wizje i strategie, a następnie przekuwają je w nowatorskie projekty i wdrażają w życie
  • Nasza siła tkwi w otwartości i różnorodności. Wierzymy, że masz świetne pomysły, dlatego zawsze zostaniesz wysłuchana/ wysłuchany
  • Będziesz mieć mnóstwo okazji do dzielenia się swoją wiedzą, ale też dużo się nauczysz. Allegro to idealne miejsce do podnoszenia kompetencji i nieustającego rozwoju
  • Staniesz się częścią stale rosnącego i rozwijającego się zespołu

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają minimum 3 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami, wiedza w zakresie customer service i obsługi klientów: B2B, B2C będzie dodatkowym atutem
  • Mają udokumentowane doświadczenie jako Project Manager
  • Mają doświadczenie w usprawnianiu procesów biznesowych i zbieraniu wymagań biznesowych
  • Mają naturalną pasję do planowania, organizowania, kierowania i monitorowania wyników
  • Rekomendacje opierają na bazie danych analitycznych, głosu klienta i faktach
  • W działaniu wychodzą poza z góry narzucony schemat i jeśli trzeba szukają synergii poza swoim obszarem pracy
  • Mają wykształcenie wyższe w dziedzinie IT, biznesu, łańcucha dostaw, logistyki, zarządzania operacyjnego lub obszarów pokrewnych, a doświadczenie w e-commerce będzie dodatkową, ogromną zaletą
  • Posiadają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Mają wysoki poziom energii i determinacji w dążeniu do założonego celu
  • Posługują się angielskim w stopniu zaawansowanym

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć