Koordynator ds. Utrzymania Ruchu/ Maintenance Coordinator

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz organizować pracę zespołu - zarządzanie priorytetami, przydział zadań, monitoring realizacji, kontrola wykonania, raportowanie wyników do przełożonego

  • Weźmiesz udział we wdrożeniu pierwszego system automatyki w magazynach Allegro

  • Wesprzesz prowadzenie dokumentacji dotyczącej technologii

  • Zarządzisz procesem napraw, przeglądów i konserwacji maszyn

  • Rozwiniesz współpracę z działami produkcyjnymi oraz firmami zewnętrznymi

  • Będziesz odpowiadać za utrzymanie ciągłości pracy systemu opartego na najnowszych rozwiązaniach technologicznych

  • Zajmiesz się optymalizowaniem pracy systemu oraz wprowadzaniem działań prewencyjnych

  • Będziesz miał okazję prowadzić bieżące przeglądy maszyn i urządzeń

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Chcemy stworzyć najlepszy magazyn Fulfillment Center i Twoja praca będzie kluczowa dla jego budowy i rozwoju

  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 150 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Dla około 80% polaków jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką internetową

  • Jesteśmy 10 najczęściej odwiedzaną stroną e-commerce na świecie

  • Dla naszych Klientów oferujemy niezbędne narzędzia do sprzedaży w sieci, mechanizmy płatnościowe oraz reklamowe

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy,

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają min. 2 letnie doświadczenie w pracy przy obsłudze automatyki magazynowej

  • Mają doświadczenie w zarządzaniu pracą Zespołu

  • Znają się na serwisowaniu urządzeń elektromechanicznych

  • Posiadają wiedzę na temat znajomości podstawowych zagadnień z zakresu budowy maszyn, pneumatyki i elektromechaniki

  • Pracowali na takich narzędziach jak: pakiet Google suit / MS office

  • Mają aktualne uprawnienia energetyczne SEP do 1 kV

  • Znają język angielski na poziomie min. B1- mile widziane

  • Lubią pracować w zespole jak i na samodzielnym stanowisku

  • Posiadają umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego

  • Potrafią dostosować się do zmieniającego się otoczenia

  • Umieją pracować pod presja czasu

  • Są dyspozycyjne do pracy zmianowej

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć