Business Applications Administrator

  • Pełny etat

Opis stanowiska

IT Business Services to zespół blisko 100 specjalistów, na co dzień partnersko współpracujących z osobami ze wszystkich szczebli organizacji. Rocznie realizujemy około 50 projektów IT wspierających biznes Allegro.

Wspieramy infrastrukturę IT biur Allegro i Ceneo w Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Krakowie, Wrocławiu. Łącznie, obsługujemy ponad 2 500 pracowników.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do zespołu Digital Workplace, działającego w ramach działu IT Business Services i będziesz odpowiadać za aplikacje cloudowe takie jak: Google Workspace, Slack, ServiceNow, Zoom, Asana oraz wiele innych mniejszych aplikacji
  • Zadbasz o wydajność i bezpieczeństwo podległych Tobie aplikacji i systemów, wspierając pracowników Allegro w efektywnym realizowaniu celów biznesowych
  • Zapewnisz ciągłość działania systemów i aplikacji poprzez ich właściwą konfigurację i monitoring
  • W ramach podległych systemów, dokonasz analizy problemów i znajdziesz rozwiązania dla pojawiających się incydentów
  • Poprowadzisz projekty wdrażania nowych aplikacji
  • Weźmiesz udział w tworzeniu indywidualnych rozwiązań dla naszych pracowników w oparciu o języki programowania Google Apps Script, Python, JavaScript, Node.js
  • W Allegro nie zamykamy się na jeden ekosystem, korzystamy z szerokiego wachlarza usług jak i technologii
  • Aktywnie korzystamy z budżetu szkoleniowego, jeśli chcesz się rozwijać, chętnie Ci w tym pomożemy
  • Działamy zwinnie i na dużą skalę i stosujemy dopasowane do potrzeb metody zarządzania
  • Infrastructure as a Code, czy continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia z języka angielskiego, z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w administrowaniu i konfigurowaniu usług (cloud oraz on-premise) w szczególności: Google Workspace, Slack, ServiceNow, Zoom, Asana
  • Mają doświadczenie z systemami monitoringu usług IT np. Zabbix
  • Posiadają znajomość zarządzania usługami IT w rozumieniu zasad metodyki ITIL
  • Dodatkowymi atutem będą umiejętności web developerskie (PHP, JavaScript, JQuery, Angular, CSS), znajomość Google Apps Script, Salesforce Apex, ServiceNow Script, MySQL/PostgreSQL, Python
  • Lubią pracować w zespole oraz cechują ich ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne
  • Przejawiają inicjatywę i dynamikę w działaniu, potrafią priorytetyzować zadania
  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć

Dodatkowe informacje

All your information will be kept confidential according to EEO guidelines.