Fraud Prevention and Process Automation Analyst

  • Pełny etat

Opis stanowiska

 Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zajmiesz się analizą dużych zbiorów danych, którą wykorzystamy do rekomendacji biznesowych,

  • Wraz z zespołem produktowym oraz biznesowym będziesz współtworzyć mechanizmy bezpieczeństwa Allegro,

  • Pomożesz nam zmierzyć i raportować efektywność interfejsów dla zespołu 600 użytkowników wewnętrznych narzędzi do obsługi klienta. Twoim zadaniem będzie mierzenie wpływu wdrażanych i proponowanych zmian na performance obsługi.

  • Wesprzesz danymi decyzje odnośnie kierunków rozwoju produktu i strategii biznesowej Allegro

  • Będziesz uczestniczyć w stawianiu i weryfikowaniu hipotez odnośnie wpływu różnych inicjatyw na biznes Allegro

  • Przedstawisz w raportach oraz dashboardach miary sukcesu i KPI dla naszych produktów biznesowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć realny wpływ na kierunek rozwoju narzędzi wspierających bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów użytkowników Allegro,

  • Będziesz miał(a) wpływ na komfort i bezpieczeństwo zakupów i sprzedaży milionów użytkowników

  • Uzyskasz dostęp do najlepszych specjalistów w branży i ogromnego e-commerce'owego know-how przez co istotnie rozwiniesz swoje umiejętności

  • Mikroserwisy na serio (900+), skala na serio (60k rps na biznesowej szynie danych), big data (kilka petabajtów danych), Machine Learning wykorzystywany produkcyjnie

  • Zapewniamy nowoczesny ekosystem narzędziowy (Google Analytics, SQL, Tableau, GCP)

  • Ramię w ramię z Tobą będzie pracować zespół 850 świetnych inżynierów, którzy dotychczas dzielili się wiedzą na setkach technologicznych konferencji takich jak, Devoxx PL, GeeCon PL, Kotlinconf, Confitura, Agile By Example, Mesos Con, Atmosphere oraz współtworzą bloga https://allegro.tech

  • Dzięki bliskiej współpracy z różnymi działami zyskasz unikatowe w skali kraju wiedzę i doświadczenie o e-commerce, bezpieczeństwie oraz Machine Learning

  • Rocznie ponad 100 naszych inżynierów wyjeżdża na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA), każdy zespół ma budżet na szkolenia i książki, jeśli chcesz się rozwijać, to zawsze Ci pomożemy

  • Laptop z i7, 32GB RAM, SSD - MacBook Pro 15’’ lub 13’’ albo analogiczny Dell z Windows (jeśli nie lubisz Maców), do tego dwa zewnętrzne monitory, wszystkie gadżety których potrzebujesz

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z analizą dużych zbiorów danych i potrafią łączyć dane z wielu różnych źródeł

  • Umieją pragmatycznie pracować w środowisku z wieloma stakeholderami z różnych obszarów i poziomów organizacji

  • Potrafią ciekawie i efektywnie prezentować wyniki analiz i rekomendacje z nich płynące

  • Starają się znaleźć źródło problemu i zaproponować skuteczne rozwiązanie

  • Posiadają doświadczenie w analizie i syntezie danych z różnych źródeł i znają SQL na dobrym poziomie, mile widziana znajomość języka Python i/lub R

  • Są kreatywne, samodzielne w poszukiwaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych

  • Mają dużą chęć do nauki i rozwijania wiedzy

  • Znają język angielski na poziomie bardzo dobrym

  • Mile widziane doświadczenie w bezpieczeństwie lub optymalizacji procesów biznesowych