Business Application Specialist (SAP MM/SRM)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

IT Business Services to zespół blisko 100 specjalistów, na co dzień partnersko współpracujących z osobami ze wszystkich szczebli organizacji. Rocznie realizujemy około 50 projektów IT wspierających biznes Allegro.

Dostarczamy użytkownikom ponad 100 usług opartych na wiodących, rynkowych technologiach, w tym:  Microsoft (Windows Server 2012\2016, SCCM, Active Directory, ADFS), VMware vSphere i Airwatch, Google Suite, Salesforce CRM, Genesys CX Platform, Oracle Fusion, SmartRecruiters, SAP, Cognos, Cisco, ServiceNow

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz planować i wykonywać zadania związane z rozwojem i wsparciem: SAP SRM (Supplier Relationship Management), SAP MM (Materials Management)
  • Przyjmiesz rolę odpowiedzialną za prowadzenie i realizację zadań i projektów, które będą miały na celu dostosowanie rozwiązań do potrzeb i wymagań zarówno klientów wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • Będziesz pracować z całym cyklem życia produktu, od tworzenia BluePrint, przez fazę realizacji produktu, wdrożenia i utrzymania
  • Wraz z klientem wewnętrznym będziesz opracowywać wymagania biznesowe i prowadzić procesy RFI, RFP z dostawcami oprogramowania
  • Będziesz wspólnie z zespołem rozwijać wykorzystywane narzędzia i decydować o dalszym kierunku tego rozwoju
  • A przede wszystkim dołączysz do profesjonalnego zespołu specjalistów SAP, w którym nie brakuje kompetencji, a każdy może zawsze polegać na drugiej osobie

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają praktyczne doświadczenie w konfigurowaniu SAP MM, SRM
  • Posiadają doświadczenie w pracy z pełnym cyklem życia produktu przy realizacji projektów cross modułowych
  • Mają doświadczenie w pracy ze zwinnymi metodami pracy (SCRUM)
  • Znają praktyki ITIL i wiedzą jak z nich korzystać w codziennej pracy z usługami IT
  • Znajomość SAP Ariba i technologii Fiori, będzie dodatkowym atutem
  • Znają język programowania ABAP, bądź chcą poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie
  • Dobrze odnajdują się we współpracy z klientem wewnętrznym oraz dostawcami rozwiązań SAP
  • Orientują się w najnowszych trendach i technologiach, dzięki czemu potrafią zaproponować innowacyjne rozwiązania
  • Oczekują pracy, która ma głębszy sens (nie tylko “management zlecił”), i chcą cieszyć się z jej rezultatów
  • Potrafią szukać efektywnych rozwiązań do wymagań stawianych przez użytkowników
  • Chcą się ciągle rozwijać i aktualizować swoją wiedzę

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć

Dodatkowe informacje

All your information will be kept confidential according to EEO guidelines.