Infrastructure Administrator (Azure)

  • Pełny etat

Opis firmy

eBilet.pl to lider internetowej sprzedaży biletów w branży kulturalno – rozrywkowej w Polsce. Współpracujemy z największymi krajowymi i międzynarodowymi organizatorami imprez, świadcząc usługi sprzedaży indywidualnej, korporacyjnej, a także promocji i kompleksowej obsługi imprez. Oferujemy systemy sprzedaży biletów i kontroli wejść na wszystkie wydarzenia kulturalne i sportowe. Udostępniamy naszym organizatorom i partnerom kompletne rozwiązania technologiczne do bieżącej edycji oraz śledzenia trendów sprzedaży. Jesteśmy pionierem nowoczesnych technologii dla
rynku e – commerce.

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Na ogólnej administracji i zarządzaniu rozwiązaniami w chmurze publicznej
  • Będziesz generować klucze/certyfikaty dostępowe
  • Będziesz odpowiedzialny/a za konfigurację połączeń sieciowych
  • Będziesz zajmował/a się tworzeniem, wdrażaniem i obsługą technologii na platformie Azure
  • Na automatyzacji infrastruktury w Azure
  • Będziesz odpowiedzialny/a za obsługę architektury Azure (IaaS, PaaS, SaaS)
  • Zajmiesz się budowaniem skryptów ARM i PowerShell przy wykorzystaniu repozytorium GIT
  • Będziesz zarządzał/a subskrypcjami na platformie Azure
  • Weźmiesz udział w tworzeniu i egzekwowaniu polityk bezpieczeństwa
  • Będziesz odpowiedzialny/a za mentoring i szkolenie innych inżynierów w firmie
  • Na współpracy z zespołami deweloperskimi

Ze swojej strony oferujemy:

  • Umowę o pracę w największej bileterii w Polsce
  • Pracę z ciekawymi, pełnymi pasji ludźmi w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość nauki oraz rozwijania swoich kompetencji
  • Szkolenia i ścieżki kariery
  • Bogaty pakiet benefitów dla Ciebie

Poszukujemy osób, które:

  • Posiadają dobrą znajomość ekosystemu Azure
  • Posiadają doświadczenie zawodowe min. 1 rok na platformie Azure
  • Znają skrypty (PowerShell, interfejs wiersza polecenia platformy Azure)
  • Posiadają znajomość architektury / funkcji ochrony danych i zabezpieczeń platformy Azure
  • Znają Azure Active Directory
  • Mają łatwość formułowania myśli i umiejętności komunikacyjne
  • Są kreatywne, samodzielne, szybko działają i mają zdolność szybkiego uczenia się
  • Są wielozadaniowe i posiadają bardzo dobrą organizacje pracy