Data Analyst (Price Management Team)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Wesprzesz zespół Analiz Komercyjnych w badaniu i poprawie oferty produktowej i cenowej na platformie Allegro

  • Będziesz badać trendy cenowe oraz produktowe na rynku e-commerce

  • Na co dzień będziesz operował dużymi zbiorami danych, przygotowując analizy i rekomendacje

  • Weźmiesz udział w tworzeniu nowych procesów biznesowych i budowaniu efektywnych narzędzi analitycznych

  • Będziesz pracował przy urozmaiconych projektach o strategicznym znaczeniu dla rozwoju całej platformy

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zespół zarządzania cenami to grupa ekspertów, którzy każdego dnia dbają o to aby ceny produktów oferowanych na Allegro były najlepsze na rynku

  • Na co dzień analizujemy setki tysięcy produktów na platformie i w  sieci, dostarczając informacje niezbędne do podejmowania kluczowych decyzji biznesowych

  • Blisko współpracujemy z całym zespołem komercyjnym budując atrakcyjność oferty Allegro dla milionów użytkowników

  • Twoja praca będzie miała realny wpływ na biznes, a jej efekty będą widoczne dla szerokiego grona odbiorców

  • Dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami lidera branży e-commerce w Polsce poznasz tajniki funkcjonowania tego segmentu

  • Zapewniamy nowoczesny ekosystem narzędziowy (Google BigQuery, Data Studio, Tableau, Hadoop, Spark)

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z analizą dużych zbiorów danych i potrafią łączyć dane pochodzące z wielu różnych źródeł

  • Są skrupulatne,  dobrze zorganizowane i samodzielne w realizacji zadań

  • Na bieżąco identyfikują problemy i potrafią zaproponować skuteczne rozwiązania

  • Przedstawiają w sposób przejrzysty i zrozumiały wyniki przeprowadzonych analiz oraz rekomendacje z nich płynące

  • Mają ciekawe pomysły i wykazują proaktywne nastawienie w pracy

  • Znają język angielski w stopniu pozwalającym na komunikację ustną i pisemną (poziom B2)

  • Bardzo dobrze znają SQL

  • Dodatkowym atutem jest znajomość Google Cloud, Pythona lub Tableau.

  • Nie boją się wyzwań i są chętne do zdobywania nowej wiedzy

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć