Business Application Administrator (Cognos)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

IT Business Services to zespół blisko 100 specjalistów, na co dzień partnersko współpracujących z osobami ze wszystkich szczebli organizacji. Rocznie realizujemy około 50 projektów IT wspierających biznes Allegro.

Dostarczamy użytkownikom ponad 100 usług opartych na wiodących, rynkowych technologiach, w tym:  Microsoft (Windows Server 2012\2016, SCCM, Active Directory, ADFS), VMware vSphere i Airwatch, Google Suite,  Salesforce CRM, Genesys CX Platform, Oracle Fusion, SmartRecruiters, SAP, Cognos, Cisco, ServiceNow, Zoom, SLACK.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz tworzyć i zarządzać systemami Cognos i CDM
  • Zbudujesz integracje z rozwiązaniami Allegro i systemami klasy ERP
  • Zweryfikujesz i przeanalizujesz informacje od użytkowników oraz stworzysz rozwiązania w oparciu o wymagania biznesowe
  • Otrzymasz możliwość realizacji ambitnych projektów i proponowania oraz budowania rozwiązań od podstaw
  • Przyjmiesz rolę koordynatora licznych zadań i projektów, które będą miały na celu dostosowanie rozwiązań do potrzeb i wymagań naszych klientów wewnętrznych
  • Odpowiesz za współpracę z dostawcami zewnętrznymi
  • Będziesz odpowiadać za utrzymanie i zarządzanie infrastrukturą oraz bezpieczeństwem podległych systemów
  • Będziesz miał(a) dostęp do profesjonalnych narzędzi i możliwość stałego rozwoju swoich umiejętności
  • Dostaniesz od nas laptop z i7, 32GB RAM, SSD - MacBook Pro 15’’ lub 13’’ albo analogiczny Dell z Windows (jeśli nie lubisz Maców), do tego dwa zewnętrzne monitory i wszystkie gadżety których potrzebujesz

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w administrowaniu i konfigurowaniu systemów Cognos i CDM
  • Posiadają wiedzę dotyczącą administracji systemami Windows/Linux
  • Posiadają wiedzę dotyczącą protokołów bezpieczeństwa i zarządzania licencjami
  • Znają zagadnienia dotyczące Planning Analytics/TM1
  • Biorą odpowiedzialność za realizowane tematy, dbają o szczegóły, są samodzielne i dobrze zorganizowane.
  • Przejawiają inicjatywę i dynamikę w działaniu, potrafią priorytetyzować zadania.
  • Dobrze posługują się językiem angielskim w pracy

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć