Product Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Rozwiniesz obecne i stworzysz nowe produkty ubezpieczeniowe (B2C) dla 20mln użytkowników i 164 mln ofert na platformie Allegro
  • Zarządzisz E2E cyklem życia produktów ubezpieczeniowych - od fazy koncepcji, poprzez wdrożenie, utrzymanie i rozwój
  • Na co dzień będziesz analizować i identyfikować zmieniające się potrzeby klientów w obszarze produktów ubezpieczeniowych, procesów, UI i UX
  • Będziesz odpowiadać za identyfikowanie inicjatyw prowadzących do ciągłego zwiększania wartości produktów dla klientów Allegro - od zmian w ofercie poprzez zmiany w sprzedaży do obsługi
  • Zajmiesz się zbieraniem, analizowaniem i definiowaniem pełnego opisu wymagań dla zmian, przekazywaniem ich do developmentu i nadzorowaniem poprawności ich wdrożenia
  • Rozwiniesz bieżącą współpracę projektową z zespołem UX, programistami, analitykami, działami biznesowymi i partnerami ubezpieczeniowy

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Prowadzimy projekty mocno osadzone w technologii wymagających niestandardowych rozwiązań biznesowych
  • W jednym miejscu odnajdziesz startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Dla około 80% polaków jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką internetową
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 20 milionów klientów miesięcznie
  • Jesteśmy 10. najczęściej odwiedzaną stroną e-commerce na świecie
  • Dla naszych Klientów oferujemy niezbędne narzędzia do sprzedaży w sieci, mechanizmy płatnościowe oraz reklamowe
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro, możliwość pracy zdalnej w okresie pandemii  i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

 Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają 3+ lat doświadczenia w ubezpieczeniach, consultingu lub w bankowości oraz znają produkty i procesy ubezpieczeniowe
  • Posiadają doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu produktów opartych o technologie i dane
  • Potrafią projektować procesy cyfrowe oraz wymagania funkcjonalne
  • Wiedzą jak definiować analizy w celu tworzenia nowych produktów, oparte o dane i rekomendacje biznesowe
  • Są nastawione na cel i potrafią zarządzać zmianą
  • Mają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (werbalne, pisemne i prezentacyjne)
  • Posiadają świadomość biznesową i zdolność do myślenia długoterminowego
  • Pracowały w interdyscyplinarnych zespołach projektowych w środowisku agile
  • Mają doświadczenie w budowaniu usług finansowych w obszarze e-commerce
  • Znają angielski polski w stopniu zaawansowanym

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć