Business Development Associate

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz wspierać zespół Corporate Development / Delivery Experience w przygotowaniu, uruchomieniu i dalszym rozwoju przełomowych projektów w zakresie logistyki e-commerce

  • Przeprowadzisz złożone analizy biznesowe projektów o istotnej skali, zarówno organicznych jak i akwizycyjnych

  • Przygotujesz kompleksowe modele finansowe oraz business case’y, wyciągniesz wnioski i przedstawisz rekomendacje, które będą prezentowane Zarządowi oraz Radzie Nadzorczej Grupy Allegro

  • Zidentyfikujesz innowacyjne obszary, z potencjałem wzrostu lub poprawy efektywności działania

  • Weźmiesz odpowiedzialność za jakość regularnych raportów z podsumowaniem kluczowych metryk finansowych i biznesowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Gwarantujemy bardzo aktywny udział w kształtowaniu strategii 10. największej platformy e-commerce na świecie

  • Zespół Delivery Experience to blisko 80 osób, które jako eksperci w swojej dziedzinie, każdego dnia dbają, aby Allegro było platformą pierwszego wyboru dla klientów i partnerów handlowych pod kątem wygody dostawy

  • Skalę naszych projektów liczymy w setkach milionów paczek, którym pomagamy coraz szybciej i wygodniej docierać do odbiorców w kraju i zagranicą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną, start-upową atmosferę pracy w profesjonalnym zespole, przy wsparciu stabilnej organizacji

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 3-4 letnie doświadczenie w obszarze doradztwa strategicznego, inwestycji lub rozwoju biznesu nowych technologii

  • Rozumieją na czym polega budowanie konkurencyjności w obszarze e-commerce

  • Posiadają doświadczenie w prowadzeniu złożonych analiz i przygotowywaniu business case’ów, które przechodziły weryfikacje zarządów oraz innych, wymagających właścicieli biznesowych

  • Są osobami skrupulatnymi, zorientowanymi na szczegóły, które jednocześnie nie tracą szerszej perspektywy z pola widzenia

  • Cechują się wyważonym, sceptycznym podejściem do otrzymywanych wyników analiz i danych, potrafią w syntetyczny sposób rozbrajać wyzwania biznesowe oraz w efektywny sposób zarządzać swoją pracą

  • Lubią pracować w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu, gdzie ceniona jest proaktywna postawa, ambicja i duże zaangażowanie

  • Biegle posługują się językiem angielskim, w mowie i piśmie (C1/C2)