Data Analyst (Merchant Management Team)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Dzięki wynikom Twoich analiz ludzie w organizacji otrzymają wskazówki, jak sprawić, aby doświadczenie sprzedażowe małych i średnich polskich firm były jak najlepsze

  • Będziesz uczestniczyć w tworzeniu biznesowych rozwiązań, a także rozliczał akcje przeprowadzane z użytkownikami

  • Na podstawie Twoich analiz będą określane kolejne kroki działań, a także planowane zmiany w aktualnych procesach

  • Razem z badaczami jakościowymi i ilościowymi stworzysz metryki, dzięki którym pokażesz organizacji, jak kształtują się i zmieniają zachowania oraz postawy użytkowników

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do małego zespołu w którym dzieją się wielkie rzeczy, który odpowiedzialny jest min. za rozwój na platformie ponad 140 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Poznasz biznes Allegro od podszewki: segmentację użytkowników, strumienie przychodów, narzędzia i metody aktywizujące klientów i sprzedawców, siłę allegrowych kanałów komunikacji i skuteczność narzędzi edukacyjnych

  • Zbiory, na których będziesz pracować zasila kilkaset procesów przetwarzania danych

  • Do pracy wykorzystujemy innowacyjny ekosystem narzędziowy (Tableau, Druid, Presto)

  • Działasz szybko i efektywnie, ponieważ większość narzędzi potrzebnych do wdrożenia zmian są w rękach zespołu. Skutki twoich rekomendacji będą szybko widoczne w praktyce

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają doświadczenie w analizie dużych wolumenów danych i potrafią łączyć dane z wielu różnych źródeł (co najmniej dwuletnie)

  • Znają bardzo dobrze SQL i mają doświadczenie lub interesują się analityką w ekosystemie Hadoop (HQL, pySpark) lub Google Cloud Platform (Big Query)

  • Potrafią zidentyfikować problem i zaproponować skuteczne rozwiązanie

  • Są samodzielne, uczestniczą w procesie analitycznym od momentu powstania potrzeb przeanalizowania jakiegoś zjawiska, poprzez zaplanowanie analizy aż do przekazania rekomendacji i wniosków odbiorcy

  • Wyróżniają się komunikatywnością, potrafią ciekawie i w intuicyjny sposób przedstawić rekomendacje płynące z analiz

  • Znają język angielski w stopniu pozwalającym na komunikację ustną i pisemną (poziom B2)

  • Mile widziana znajomość Pythona

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć