Junior Business Product Manager - Allegro Display & Video

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz współtworzyć produkt  Allegro Display, w tym zajmiesz się rozwojem produktów video

  • Weźmiesz aktywny udział w definiowaniu nowych funkcjonalności, placementów  oraz zmian w już istniejących produktach

  • Będziesz koordynować działania, komunikując się z partnerami biznesowymi, analitykami i członkami zespołów technicznych

  • Zajmiesz się budowaniem świadomości usługi wśród klientów

  • Będziesz analizować i weryfikować efektywność prowadzonych działań

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Łączymy kompetencje technologiczne i biznesowe, dzięki czemu u nas możesz zostać "człowiekiem renesansu"

  • Jako członek zespołu będziesz odpowiadać za stworzenie jak najlepszego user experience dla naszych klientów

  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę

  • Trafisz do super zespołu, w którym każdy lubi swoją pracę i jest specjalistą w swojej dziedzinie

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Interesują się rynkiem reklamy online i e-commerce

  • Wiedzą jak działa reklama graficzna w ekosystemach reklamowych (w tym programatycznych)

  • Posiadają doświadczenie w rozwijaniu produktu/usługi (najlepiej w branży e-commerce lub marketingowej)

  • Posiadają doświadczenie w definiowaniu  i monitorowaniu mierników efektywności

  • Umieją pracować z liczbami i wyciągać z nich wnioski

  • Wykazują się łatwością budowania relacji, a do wyzwań podchodzą z zapałem i energią.

  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników

  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć