Project Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz pracować w zespole projektowym opracowującym rozwiązania dotyczące struktury parametrów największej platformy e-commerce w Polsce
  • Wesprzesz zespół w codziennej pracy operacyjnej
  • Będziesz analizować dane analityczne z wielu źródeł i podejmować na ich podstawie decyzje
  • Będziesz identyfikował i analizował ryzyka pojawiające się w projekcie
  • Będziesz dbać o jakość rozwiązań zastosowanych w projekcie oraz na bieżąco je ulepszał
  • Będziesz współpracować z zespołami zarządzania katalogiem produktów, zespołami deweloperskimi, analitycznymi i handlowymi
  • Będziesz brać udział w kluczowych projektach (we współpracy z innymi obszarami) mających wpływ na rozwój platformy

Dlaczego miał(a)byś u nas pracować?

  • 93% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy
  • Współpracujemy z największymi brandami, sprzedającymi na rynku polskim
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 21 milionów klientów miesięcznie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla 117 tys. profesjonalnych sprzedawców
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 2 letnie doświadczenie w pracy w zespole projektowym,
  • Znają dobre praktyki pracy zespołów projektowych
  • Mają dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Umieją podejmować decyzje na podstawie danych analitycznych
  • Potrafią efektywnie zarządzać sobą w czasie
  • Bardzo dobrze posługują się językiem angielskim
  • Mile widziana znajomość funkcjonalności dostępnych na Allegro
  • Mile widziana znajomość struktury kategorii i parametrów w serwisach i bazach danych e-commerce

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć